thc-thc.com.pl

Zapach marihuany z ust

Jak można uniknąć uporczywego zapachu marihuany z ust?

Palenie może powodować uporczywy zapach z ust, a marihuana nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Dzisiaj mamy dla was kilka sposobów na to jak uniknąć zapachu marihuany z ust.

Kiedy myślisz o marihuanie, na myśl przychodzi ci niesamowita euforia oraz relaksujące efekty. W żadnym momencie nikt nie wskazuje, że marihuana może mieć bardzo zły wpływ na twój oddech nie chcemy nikogo niepokoić, ale nic nie wyłącza tak bardzo z rozmowy jak nieświeży oddech.

Przyczyną zapachu marihuany z ust jest efekt jaki ma THC podczas oddziaływania z komórkami i receptorami naszego organizmu. Reakcje te obejmują także komórki znajdujące się w jamie ustnej, które odpowiedzialne są za wytwarzanie śliny. Wielu palaczy zna tak zwane cottonmouth. Kiedy pojawia się kserostomia (termin techniczny na cottonmouth), powstrzymuje ona ślinę od jej głównego działania – czyli jako płynu do nawilżania jamy ustnej. Cząstki, bakterie i zanieczyszczenia pozostają w ustach, przyczyniając się do nieświeżego oddechu.

Szczególnie zły oddech pojawia się po paleniu spliffów. W tym przypadku smoła, toksyny oraz inne chemikalia pochodzą nie tylko z marihuany ale także z tytoniu.

Dobry news jest taki, że istnieją sposoby na uniknięcie brzydkiego zapachu z ust.

Zanim popadniesz w panikę i regularnie spędzać będziesz imprezy towarzyskie z dłonią przytkniętą do ust – wiedz, że ten zapach można mocno załagodzić. Nie można go całkowicie usunąć, ale można zminimalizować go na tyle, że nie będzie przeszkadzał ani tobie ani twojemu rozmówcy.

Jeśli twoje gardło staje się obolałe podczas palenia, doświadczasz trudności związanych z mówieniem, a wszystko co jesz ma dziwny posmak, czas podjąć działanie. Są to pewne oznaki tego, że THC zaczęło wpływać na produkcję śliny.

Złote zasady świeżego oddechu podczas palenia marihuany.

Złote zasady prezentowane przez nas nie tylko łagodzą większość skutków marihuany, ale są one także dobrą praktyką dnia codziennego. Nawet jeśli nie palisz marihuany, nigdy nie wiesz kiedy poznasz kogoś wartego uwagi, a przecież nie chcesz odstraszyć go nieświeżym oddechem!

1. Dbaj o higienę jamy ustnej.

Szczotkowanie zębów co najmniej dwa razy dziennie, używanie płynu do płukania ust oraz nici dentystycznych pomoże usunąć większość nieprzyjemnych zapachów z ust. Ze względu na to, że konopia zdobywa coraz większą popularność oraz staje się coraz szerzej legalna, prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z zapachem marihuany z ust staje się coraz częstszym zjawiskiem. Istnieje kilka konkretnych produktów, które również mogą pomóc w tym celu, ale szczerze mówiąc dobre, staroświeckie szczotkowanie jest najlepszym rozwiązaniem.

2. Do palenia używaj tylko czystych akcesoriów.

Brzmi dość oczywiście, ale brudne fifki nie tylko zmieniają na niekorzyść smak i zapach marihuany – podczas palenia resztki zostają przeniesione na najbardziej dostępną powierzchnię, czyli twoje usta. Nagromadzenie zanieczyszczeń będzie się z czasem pogarszać, więc im dłużej stosować będziesz brudne akcesoria, tym gorzej będą one wpływać na twój oddech.

Czyszczenie akcesoriów do palenia po każdej sesji może wydawać się nudne i mozolne. Jednak pozwoli to nie tylko zachować oryginalny smak odmiany, którą sobie wybierzesz – ale także ograniczy wpływ toksyn na twój oddech. Nie musisz za każdym razem szorować fifek, wystarczy, że je lekko przetrzesz.

3. Postaw na wapowanie, albo jeszcze lepiej – na produkty spożywcze z marihuaną.

Gdybyśmy musieli uszeregować metody konsumpcji marihuany w zależności od tego, jak bardzo wpływają na twój oddech, prawdopodobnie postawilibyśmy je w takiej kolejności: jointy, blanty, fifki/bonga, waporyzatory, produkty spożywcze. Jointy i spliffy są najczęściej mieszanką tytoniu i marihuany, co sprawia, że twój oddech jest podwójnie nieświeży. Fifki i bonga wykorzystują tylko marihuanę, bez tytoniu, więc są nieco mniej szkodliwe. Waporyzatory zmniejszają ryzyko jeszcze bardziej, ponieważ wewnątrz nich nie dochodzi do spalenia marihuany, co ogranicza szkodliwe substancje, które mogą przedostać się do ust. Ogólnie rzecz biorąc, redukują one również prawdopodobieństwo wystąpienia cottonmouth.

Jednak aby zapobiec paskudnemu zapachowi z ust najlepiej jest postawić na produkty spożywcze z marihuaną. Brak konieczności inhalowania czegokolwiek sprawia, że szkodliwe cząsteczki nie przedostają się do ust. Jedynym zastrzeżeniem jakie mamy przy produktach spożywczych jest prośba – prośba do was, abyście podchodzili do nich ostrożnie. Produkty spożywcze często posiadają o wiele wyższą zawartość THC, a ich efekty odczuwalne są dopiero po jakimś czasie, zatem uzbrój się w cierpliwość, zanim sięgniesz po kolejną dawkę!

Okej, ale co zrobić, jeśli już doświadczysz tego nieprzyjemnego efektu marihuany?

Szczególnie dobrze dbasz o higienę jamy ustnej, ale po szybkim paleniu w porze lunchu czujesz, że śmierdzi ci z buzi marihuaną? Hm, za pewne musisz wrócić do pracy, i nie możesz pozwolić sobie na unikanie interakcji z ludźmi – zapraszamy do spróbowania jednej z naszych metod.

1. Miętówki lub gumy do żucia.

Prosty i skuteczny sposób. Gumy do żucia pomogą ci przywrócić normalną produkcję śliny w jamie ustnej. Aromat mięty pomaga zamaskować niepożądany zapach pozostawiany przez marihuanę. Lepiej, żeby twoi współpracownicy pytali cię o to, dlaczego jesz tak dużo miętówek niż o to, dlaczego twój oddech pachnie marihuaną!

2. Pij dużo wody lub często płucz nią usta.

Woda pomoże nawilżyć twoje usta od wewnątrz. Najlepszym rozwiązaniem będzie częste płukanie ust – w taki sam sposób jak używasz płyn do płukania jamy ustnej. Unikaj spożywania słodkich napojów, ponieważ sam cukier nie tylko szkodliwy jest dla zębów, ale też przyczynia się do powstawania nieświeżego oddechu.

3. Postaw na świeże owoce.

Jabłka, pomarańcze i inne owoce cytrusowe doskonale sprawdzają się w zwalczaniu zapachu marihuany. Jabłka zawierają polifenole, które pomagają w maskowaniu niepożądanych zapachów. Owoce cytrusowe natomiast mocno pobudzają produkcję śliny w jamie ustnej.

Zapach marihuany może nie być najlepszym doświadczeniem w podróży w głąb siebie, ale to nie znaczy, że ma ci zniszczyć całe twoje doświadczenie. Pamiętaj, dobra higiena jamy ustnej powstrzyma cuchnący oddech!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.