nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Amerykański rynek cannabis jest warty 53 miliardy dolarów

Legalna + nielegalna marihuana = 53.000.000.000.00 dolarów w 2016 roku. Większość z tego jest wolna od podatku i nieuregulowana.

W 2016 roku konsumenci marihuany przeznaczyli ponad 53 miliardy dolarów na zakupy związane z marihuaną, jak wynika z raportu opublikowanego w tym tygodniu przez Arcview Market Research.

Całkowita sprzedaż obejmuje konopie na rynku zarówno legalnym jak i nielegalnym.

W krajach, gdzie marihuana jest prawnie regulowana, sprzedaż wyniosła szacunkowo 6.9 miliardów dolarów w roku 2016, co oznacza, że zanotowano 34 procentowy wzrost w stosunku do roku 2015.

Autorzy szacują, że legalna sprzedaż wyniesie około 22 miliardy dolarów w całym kraju do roku 2021.

Raport stwierdza również, że coraz większa liczba konsumentów zmierza ku nietradycyjnym formom marihuany, takim jak na przykład koncentraty, które cieszą się nieustannym wzrostem udziału w rynku w ciągu ostatnich trzech lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Amerykański rynek cannabis jest warty 53 miliardy dolarów”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.