thc-thc.com.pl

Dostosowanie zasad w Denver

W większości stanów w USA, gdzie zalegalizowano marihuanę, przepisy starają się sprostać oczekiwaniom pacjentów.

W Denver na przykład, wyborcy zatwierdzili ustawę, która zezwala licencjonowanym zakładom umożliwienie konsumpcji konopi na miejscu.

Wyborcy zadecydowali – 53 procent do 47 procent – na korzyść I – 300. Lokalna ustawa tworzy czteroletni program pilotażowy zezwalający firmom, które chcą, umożliwienie stosowania marihuany w obrębie ich obiektów. Firmy nie będą mogły sprzedawać ani dostarczać marihuany od patronów, a klienci nie będą mogli palić marihuany w pomieszczeniach (waporyzowanie marihuany lub spożywanie produktów spożywczych, które ją zawierają jest dozwolone). Palenie marihuany będzie dozwolone w licencjonowanych lokalach na wolnej przestrzeni.

Zwolennicy tej ustawy, w tym redakcja Denver Post, twierdzą, że przepisy regulujące stosowanie marihuany publicznie są niezbędne do zaspokojenia potrzeb turystów, z których wielu kupuje marihuanę podczas wizyty w stanie, ale nie może spożywać jej w hotelu ani w innym miejscu publicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.