nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Dostosowanie zasad w Denver

W większości stanów w USA, gdzie zalegalizowano marihuanę, przepisy starają się sprostać oczekiwaniom pacjentów.

W Denver na przykład, wyborcy zatwierdzili ustawę, która zezwala licencjonowanym zakładom umożliwienie konsumpcji konopi na miejscu.

Wyborcy zadecydowali – 53 procent do 47 procent – na korzyść I – 300. Lokalna ustawa tworzy czteroletni program pilotażowy zezwalający firmom, które chcą, umożliwienie stosowania marihuany w obrębie ich obiektów. Firmy nie będą mogły sprzedawać ani dostarczać marihuany od patronów, a klienci nie będą mogli palić marihuany w pomieszczeniach (waporyzowanie marihuany lub spożywanie produktów spożywczych, które ją zawierają jest dozwolone). Palenie marihuany będzie dozwolone w licencjonowanych lokalach na wolnej przestrzeni.

Zwolennicy tej ustawy, w tym redakcja Denver Post, twierdzą, że przepisy regulujące stosowanie marihuany publicznie są niezbędne do zaspokojenia potrzeb turystów, z których wielu kupuje marihuanę podczas wizyty w stanie, ale nie może spożywać jej w hotelu ani w innym miejscu publicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.