thc-thc.com.pl

9-letnia dziewczynka, która w leczeniu raka stosowała medyczną marihuanę

Dziecięca terapia konopna ratuje życia, a świadomość tego tematu jest koniecznością. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z alternatywnych metod leczenia, gdyż (w Stanach Zjednoczonych) istnieją tylko dwie zatwierdzone terapie leczące raka, promieniowanie i chemioterapia. Kiedy jesteś dorosły i chorujesz na raka to masz wybór, ale kiedy jesteś dzieckiem to twoi rodzice nie mają możliwości odmowy zatwierdzonego przez państwo sposobu, bez skutków prawnej odpowiedzialności, co oznacza, że mogą oni nawet stracić prawo do opieki nad dzieckiem.

rak-leczenie-raka-marihuana-u-dzieci-dzieci-a-marihuana-leczenie

Mykala, 9-letnia dziewczynka miała ostrą białaczkę limfoblastyczną, bardzo rzadką i agresywną postać białaczki u dzieci. W lipcu lekarze odkryli u niej masę limfoblastów o wielkości piłki do koszykówki w jej klatce piersiowej. Ta masa była tak duża, że dziewczynka nie mogła być w stanie sedacji pod ryzykiem zgonu poprzez nacisk na jej przełyk i serce.

Oprócz dużej ilości osób z chorobą nowotworową, którzy odnieśli sukces w leczeniu swojej choroby za pomocą marihuany, istnieje także ogromna ilość dowodów naukowych na ten temat. Przez wiele lat, kannabinoidy były sprawdzane pod względem ich wpływu na zmniejszanie komórek rakowych, ponieważ mają one duży wpływ na odbudowę układu odpornościowego.

W przypadku Mykali, jej liczba komórek dotkniętych przez raka potraktowana konopią zmniejszyła się bardzo szybko, zaraz po rozpoczęciu terapii konopnej, z 51% limfoblastów w lipcu do 0% w sierpniu. 30 lipca lekarze ostatni raz znaleźli limfoblasty w rozmazie krwi dziewczynki.

Medyczna marihuana staje się coraz powszechniej legalna na całym świecie. Miejmy nadzieję, że i tak będzie w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.