nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Sześć stanów w USA, które planują legalizację marihuany

gotowa-marihuana-zebrana-marihuana-marihuana-do-palenia-palenie

Tom Angell, założyciel niekomercyjnego stowarzyszenia na rzecz marihuany, Marijuana Majority, przewiduje, że pięć stanów zalegalizuje rekreacyjną marihuanę – i co najmniej jeden rozważy uchwalenie ustawy dotyczącej medycznej marihuany.

1. Vermont
Co do Vermont, chodziły głosy, że stanie się pierwszym stanem, który w 2016 roku zalegalizuje rekreacyjną marihuanę. Mimo, że wysiłek utknął w martwym punkcie, poparcie dla legalizacji pozostaje bardzo silne w tym stanie, a odkąd Massachusetts stało się pierwszym stanem w Nowej Anglii, które zalegalizowało marihuanę w listopadzie, Angell powiedział, że tak naprawdę to tylko kwestia czasu, kiedy to samo stanie się w Vermont.

2. Rhode Island
Gubernator Rhode Island, Gina Raimondo, powiedziała w listopadzie, że stan musi poważnie rozważyć perspektywę legalizacji rekreacyjnej marihuany, skoro Massachusetts było w stanie to zrobić. Zwolennicy reformy mają nadzieję, że stan rozwinie własny system prawny dotyczący marihuany.

3. Delaware
Legalizacja rekreacyjnej marihuany w Delaware jest tak naprawdę tuż za rogiem. W październiku, senator stanu Margaret Henry (D) – która napisała ustawę dotyczącą legalizacji marihuany w ubiegłym roku – powiedziała, że wprowadzi ustawę w styczniu 2017 roku.

4. Maryland
Prawodawcy z Maryland przedstawili ustawę na początku tego roku, która miała finalnie zalegalizować rekreacyjną marihuanę, ale projekt umarł po okresie bezczynności. Jednak zwolennicy twierdzą, że jest spora szansa na legalizację marihuany w 2018 roku. Choć stanowy gubernator Larry Hogan (R) sprzeciwia się legalizacji rekreacyjnej marihuany, Angell mówi, że to wcale nie jest problem.

5. Nowy Meksyk
Nowy Meksyk jest stanem, w którym gubernator Susana Martinez (R) sprzeciwia się reformie dotyczącej rekreacyjnej marihuany. Jednak zwolennicy są bardzo uparci, jak mówi Angell.

6. Oklahoma
Oklahoma prawie zalegalizowała medyczną marihuanę w listopadzie… prawie, ponieważ wniosek nie dotarł do głosowania, ponieważ Komisja Wyborcza nie dała wystarczająco dużo czasu osobom tworzącym petycję na dostarczenie kart do głosowania dla wyborców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.