nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Hillary Clinton domaga się przekwalifikowania marihuany przez FBI

hillary-popiera-marihuane-clinton

W przemówieniu wygłoszonym w Południowej Karolinie, demokratyczny kandydat na prezydenta – Hillary Clinton wezwała do przekwalifikowania marihuany polegającym na reklasyfikacji jej z grupy 1 (nie cechujące się żadnymi właściwościami leczniczymi) do grupy 2, co pozwoliłoby na wykonywanie dalszych badań na temat jej potencjalnego zastosowania medycznego.

Była sekretarz stanu wyjaśniła swoje stanowisko dotyczące leku podczas przemówienia na spotkaniu w Uniwersytecie Claflin, po tym jak nie zajęła żadnego stanowiska w sprawie polityki federalnej podczas prezydenckiej debaty demokratycznej w październiku.

Marihuana jest sklasyfikowana jako narkotyk grupy 1 przez TDEA, co oznacza, że uważana jest za jedną z najbardziej niebezpiecznych narkotyków, posiadających wysoki potencjał do nadużywania i uzależniania. Do tej grupy należą między innymi heroina i kokaina. Utrudnia to prowadzenie badań nad marihuaną, pomimo tego, że jest ona zalegalizowana w wielu stanach USA, zarówno do celów medycznych jak i rekreacyjnych.

Popieram legalizację marihuany” mówi Clinton na spotkaniu Afroamerykanów w ratuszu na Uniwersytecie Claflin w Orangeburgu, Południowej Karolinie. „Myślę również, że trzeba zrobić o wiele więcej badań, abyśmy wiedzieli dokładnie jak zamierzamy pomóc ludziom, którym stosowanie medycznej marihuany przynosi ulgę.”

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.