sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Hillary Clinton domaga się przekwalifikowania marihuany przez FBI

hillary-popiera-marihuane-clinton

W przemówieniu wygłoszonym w Południowej Karolinie, demokratyczny kandydat na prezydenta – Hillary Clinton wezwała do przekwalifikowania marihuany polegającym na reklasyfikacji jej z grupy 1 (nie cechujące się żadnymi właściwościami leczniczymi) do grupy 2, co pozwoliłoby na wykonywanie dalszych badań na temat jej potencjalnego zastosowania medycznego.

Była sekretarz stanu wyjaśniła swoje stanowisko dotyczące leku podczas przemówienia na spotkaniu w Uniwersytecie Claflin, po tym jak nie zajęła żadnego stanowiska w sprawie polityki federalnej podczas prezydenckiej debaty demokratycznej w październiku.

Marihuana jest sklasyfikowana jako narkotyk grupy 1 przez TDEA, co oznacza, że uważana jest za jedną z najbardziej niebezpiecznych narkotyków, posiadających wysoki potencjał do nadużywania i uzależniania. Do tej grupy należą między innymi heroina i kokaina. Utrudnia to prowadzenie badań nad marihuaną, pomimo tego, że jest ona zalegalizowana w wielu stanach USA, zarówno do celów medycznych jak i rekreacyjnych.

Popieram legalizację marihuany” mówi Clinton na spotkaniu Afroamerykanów w ratuszu na Uniwersytecie Claflin w Orangeburgu, Południowej Karolinie. „Myślę również, że trzeba zrobić o wiele więcej badań, abyśmy wiedzieli dokładnie jak zamierzamy pomóc ludziom, którym stosowanie medycznej marihuany przynosi ulgę.”

Inne na THC Info

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.