nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Polska to najnowszy kraj europejski, który zalegalizował medyczną marihuanę

Parlament Polski (440 głosów na tak, 2 głosy na nie) głosował za legalizacją medycznej marihuany. Prezydent, Andrzej Duda podpisał ustawę o medycznej marihuanie, a dzięki wsparciu Narodowego Komitetu Ochrony Zdrowia, krok ten sprawia, że Polska jest najnowszym krajem Unii Europejskiej, w którym medyczna marihuana jest legalna.

Przewiduje się wiele stanów chorobowych, które będą kwalifikowane do leczenia za pomocą cannabis, a między innymi wiele dolegliwości powodowanych przez chemioterapię, choroby nowotworowe, epilepsję, a także ból chroniczny.

Farmaceuci nastawiają się na dystrybucję roślin, nalewek, koncentratów, ekstraktów a także wielu innych produktów.

Poseł, jeden z autorów ustawy i polski pionier w dziedzinie rapu i hip hopu, Piotr Liroy – Marzec powiedział:

„Wysłaliśmy [listę rzeczy do zrobienia] rządowi, aby poinformować go, co trzeba zrobić, aby się do tego przygotować. Niedługo wystartuje Polski Instytut Cannabis. Edukacja na temat marihuany jest tym, czego potrzebuje Polska, dla lekarzy, sędziów i farmaceutów.”

Projekt ustawy wejdzie w życie w październiku, co zbiegnie się z otwarciem instytutu, którego celem będzie robienie dokładnie tego, co mówi Liroy – Marzec; edukowanie pracowników sektora publicznego i medycznego na temat marihuany.

Obecnie, zwykłe posiadanie marihuany jest karane maksymalnie trzyletnim wyrokiem więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.