thc-thc.com.pl

W Kanadzie kończy się marihuana

W Kanadzie kończy się marihuana na dwa dni po tym, jak stała się ona legalna!

Kanadyjczycy byli tak podekscytowani legalizacją rekreacyjnej marihuany, że niestety będą musieli poczekać na kolejne dostawy.

W niektórych sklepach trzeba było wzywać policję, aby pomóc im w zmaganiu się z długimi kolejkami, oraz sfrustrowanymi klientami, dla których nie starczyło marihuany.

Bill Blair, były szef policji w Toronto, który kierował rządowym programem legalizacji, powiedział:

„Spodziewaliśmy się, że niektóre odmiany mogą skończyć się szybciej niż inne, i że doświadczymy pewnych deficytów, ale nie spodziewaliśmy się, że stanie się to tak szybko. Jednak jak wiadomo, powstała infrastruktura jest świetna i z pewnością sobie z tym poradzimy.”

W środę Kanada stała się pierwszym uprzemysłowionym, i drugim ogólnie (po Urugwaju), krajem na świecie, który całkowicie zalegalizował rekreacyjną marihuanę w ramach kontrowersyjnego eksperymentu polityki antynarkotykowej.

Zgodnie z nowym prawem, obywatele mogą posiadać przy sobie do 30 gramów marihuany w miejscach publicznych, a w każdym gospodarstwie domowym rosnąć mogą maksymalnie cztery rośliny cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.