thc-thc.com.pl

Cannabis ruderalis

cannabis-ruderalis-kannabis-cannabis-marihuana-ruderalis-lisc

Cannabis ruderalis to wyjątkowa odmiana konopi, która nie jest tak popularna jak indica czy sativa.

Marihuana występuję w wielu różnych szczepach, które często oznaczone są jako indica, sativa lub hybryda.

Wiele osób twierdzi, że indica i sativa różnią się między sobą jak dzień i noc. Ale prawdą jest, że po tylu latach krzyżowania, większość szczepów, które istnieją to prawdopodobnie jakiś rodzaj hybrydy.

Choć dokładność nazw szczepów nadal podlega dyskusji, istnieje mniej znany gatunek konopi, który uważa się za istniejący. Gatunek ten znany jest jako cannabis ruderalis.

Nikt nie jest pewny, jak wiele gatunków konopi istnieje, głównie ze względu na jej status prawny. Mimo to, istnieje kilka popularnych teorii.

Powszechnym jest przekonanie, że wszystkie konopie należą do tego samego gatunku, ponieważ różne rodzaje łatwo krzyżować.

Ale niektórzy ludzie uważają, że cannabis ma wiele gatunków. Na przykład, cannabis indica i cannabis sativa są często uważane za różne gatunki.

Cannabis ruderalis jest dziką odmianą konopi, która pochodzi z Rosji. Rośliny są bardzo krótkie i rosną tylko do około 2 stóp wysokości. W porównaniu do innych odmian konopi, liście roślin ruderalis są mniejsze i mniej liczne.

Ruderalis produkuje bardzo mało THC, co obniża jej atrakcyjność wśród rekreacyjnych i medycznych użytkowników. W rzeczywistości, stwierdzono, że szczepy ruderalis posiadają profil chemiczny podobny do konopi.

Cannabis ruderalis po raz pierwsze zostało sklasyfikowane w 1924 roku przez rosyjskiego botanika D.E. Janischevsky. Natknął się on na dziko rosnące rośliny cannabis w centralnej Rosji, i zauważył, że różnią się one od odmiany konopi (cannabis sativa) uprawianej w Azji i Europie.

Choć znacznie niższe niż cannabis sativa, dziko rosnące rośliny były również przeciwieństwem cannabis indica, która znana była z efektów odurzających. W rezultacie, D.E. Janischevsky stwierdził, że istnieje trzeci gatunek konopi.

Nazwa ruderalis pochodzi od słowa „ruderalna”, które to jako termin używane jest przez botaników do opisania hardej, nieudomowionej rośliny. Innymi słowy – chwast.

Rośliny cannabis pochodzą z Azji Środkowej, sprzed tysięcy lat, i rozprzestrzeniły się na zewnątrz wraz z tym, jak ludzie zaczęli pielęgnować jej plony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.