thc-thc.com.pl

Masło zawierające cannabis

maslo-konopne-cannabis-thc-konopia-maslo-z-thc

Cannabutter, czyli masło zawierające cannabis może być wykorzystane do stworzenia różnych produktów spożywczych z marihuaną.

Jeśli chcesz zacząć tworzyć produkty spożywcze z marihuaną i nie wiesz od czego zacząć, najlepiej abyś zaczął od przygotowania porcji masła z marihuaną. Przez zaszczepienie masła marihuaną, można łatwo przekształcić dowolny przepis na danie z marihuaną.

Nie wcześniej nie robiłeś takie masła? Na szczęście, jest to niezwykle proste, jeśli posiada się odpowiedni przepis.

Cały proces zazwyczaj zajmuje kilka godzin. Ale kiedy zrobisz już partię masła z marihuaną, będziesz w stanie stworzyć jakiekolwiek jedzenie z marihuaną w ciągu kilku minut.

Jak działa masło z THC?

Zrobienie masła z marihuaną obejmuje oddzielenie składników aktywnych – kannabinoidów – od marihuany i napełnienie jej rozpuszczalnikiem; w tym przypadku, masłem.

Masło jest zalecane dla tego procesu, ponieważ kannabinoidy, takie jak THC są rozpuszczalne w tłuszczach, nie mieszają się dobrze z wodą. Kannabinoidy wymagają również ciepła do ich aktywacji, dlatego nie można użyć surowej marihuany do stworzenia produktów spożywczych z THC.

Konkretnie, ciepło przemienia THCA w THC w procesie chemicznym zwanym dekarboksylacją. Bez uprzedniej dekarboksylacji twoja marihuana nie wywoła takich samych efektów.

Za pomocą poniższego przepisy będziesz miał świeże, domowe masło THC, które można użyć do wszystkiego – począwszy od ciasteczek, ciastek, zup, herbat.

Masło THC receptura

Składniki:

  • 1 szklanka masła,
  • 1/2 uncji konopi (mielonej lub surowej),
  • 2 szklanki wody,
  • sitko metalowe,
  • średniej wielkości patelnia,
  • miska.

Wskazówki:

1. Umieść wodę i masło na patelni, na średnim ogniu. Upewnij się, że jest wystarczająca ilość wody, aby utworzyć warstwę pomiędzy masłem i dnem naczynia. Użyj dodatkowej ilości wody, jeśli jest to konieczne.
2. Poczekaj, aż masło się roztopi, a następnie dodaj marihuanę i dokładnie wymieszaj.
3. Gotuj na małym ogniu przez 2-3 godziny. Mieszaj od czasu do czasu, aby zapobiec przypaleniu. Jeżeli mieszanina zacznie wrzeć, zmniejsz ogień.
4. Pozostaw do ostygnięcia, zanim przełożysz do miski lub pojemnika. Użyj sitka metalowego, aby rozdzielić pozostałą marihuanę i masło.
5. Umieść mieszankę w lodówce na całą noc. Masło będzie oddzielać się od wody, wznosząc się do góry.
6. Po tym jak masło wzniesie się do góry, wyjmij je z lodówki. Odklej kawałki masła widelcem lub nożem i umieść w osobnym pojemniku.

Gratulacje, jesteś gotowy, aby tworzyć swoje własne produkty spożywcze. Jeśli chodzi o dawkowanie, najlepiej zacząć od małych ilości i zwiększać je stopniowo. Masło THC można przechowywać w lodówce przez okres około 2 miesięcy.

Pamiętaj, że skutki produktów z marihuaną trwają znacznie dłużej niż palenie czy waporyzowanie. Podczas, gdy wystąpienie efektów jest opóźnione do 30-60 minut, działanie może trwać przez 8 godzin lub dłużej.

Częste pytania:
1. Jaki jest najlepszy sposób na przechowywanie masła z THC?

Najlepiej, aby trzymać je w lodówce, aby zapobiec zepsuciu. Użyj szczelnego pojemnika, a zachowa świeżość przez kilka tygodni. Alternatywnie, możesz przechowywać je w zamrażarce przez okres około 6 miesięcy.

2. Jak silne będzie masło THC?

Szacowanie jak silne będzie masło THC to wspólne wyzwanie. Nawet jeśli używasz tej samej ilości marihuany, siła masła będzie się różnić w zależności od siły marihuany. Jeśli przygotowujesz masło po raz pierwszy, bądź ostrożny i dodaj niewielką ilość marihuany. Zawsze możesz zwiększyć dawkę kolejnym razem, jeśli okaże się, że pierwsza partia była za słaba.

3. Czy mogę zrobić masło THC stosując inne składniki?

Tak! Konopia może być podawana w wielu różnych substancjach, o ile są one rozpuszczalne w tłuszczach. Zamiast masła możesz użyć oleju kokosowego lub oliwy z oliwek, a następnie wykonać te same kroki co w powyższym przepisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.