nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Matka podaje codziennie marihuanę swojej 2-letniej córce

roslina-medycznej-marihuany-z-bliska

Poważnie chora dziewczynka, która cierpi z powodu epilepsji (doświadcza około 60 napadów dziennie) przyjmuje od swoich rodziców codziennie dawkę marihuany, która jak sami twierdzą pomaga polepszyć stan dziewczynki.

Dwu-letnia Larisa Rule doznała uszkodzenia mózgu zaraz po urodzeniu, co skutkowało częściową ślepotą oraz niedosłyszeniem, wraz z porażeniem mózgowym i epilepsją. Kiedy była dopiero dwa dni na świecie, zaczęła doświadczać do 60 niekontrolowanych napadów dziennie – niektóre z nich trwają dłużej niż godzinę.

Lekarze próbowali niemal wszystkiego, aby zatrzymać drgawki – które jak ostrzegli wkrótce sprawią, że jej mózg przestanie rosnąć – a nawet rozważali operację mózgu. Ale kiedy nic nie wydawało się działać, jej rodzice Jaylene Siery i Peter Rule odkryli, że dzienna dawka płynnej marihuany pomaga innym dzieciom takim jak ich córka. Znaleźli w internecie mężczyznę, który uprawia roślinę wyłącznie w celu pomagania ludziom, którzy nie są w stanie tego robić i zaledwie w ciągu dnia od zażycia marihuany liczba napadów dziewczynki zmniejszyła się z 60 do 5.

Jaylene Siery, 22 lata, powiedziała: „Ludzie mówią mi, że jestem okropną matką i mówią rzeczy typu „nie dałabyś swojej córce heroiny”.

Ale niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że większość leków przepisywanych przez lekarzy posiada opium – z tej samej rośliny pochodzi heroina.

Nie jestem złą matką, chcę tylko dobra mojego dziecka.

Doświadczała bólu, cierpiała, a ja próbowałam wszystkiego, zanim spróbowałam marihuanę.

Niestety, leczenie jest nielegalne i poprzez podawanie medycznej marihuany mojej córce trzy razy dziennie łamię prawo. Ryzykuję więzieniem.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.