nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Zastosowanie cannabis przy ADHD

adhd-marihuana-medyczna-marihuana-cbd-thc

Lekarze i naukowcy wyrażają poparcie dla konopi jako terapii w przypadku ADHD.

Relaks jest jednym z najbardziej znanych efektów konopi. Jednak wiele ludzi zastanawia się, czy marihuana może być również stosowana w leczeniu objawów ADHD.

Osoba z nadpobudliwością psychoruchową lub ADHD jest nadpobudliwa i ma trudności z koncentracją. Podobnie, lekarze przepisujący marihuanę pacjentom z ADHD uważają, że może to pomóc zmniejszyć występującą u nich impulsywność.

Co więcej, niektóre dowody wskazują na to, że ludzie nieformalnie leczeni na ADHD odkryli, że przy stosowaniu konopi jako wynik otrzymują samoleczenie.

Badania dotyczące marihuany i ADHD

Badania opublikowane w 2013 roku w Journal of Substance Use & Misuse wykazały, że niektórzy ludzie mogą doświadczyć samoleczenia za pomocą konopi, która ułatwia zarządzanie zachowaniami nadpobudliwymi i impulsywnymi. To sugeruje, że bardzo prawdopodobnie marihuana pomaga w leczeniu nadpobudliwej formy ADHD.

Dr David Baerman, praktykujący lekarz z Kalifornii i ekspert w dziedzinie medycznej marihuany zgadza się z poglądem, że wiele osób może nieświadomie stosować marihuanę, uspokajając swoje objawy.

Niemieckie badania opublikowane w 2015 roku badały efekty na 30 pacjentach, którzy nie reagowali na Adderall i Ritalin. Po terapii konopnej, większość badanych doświadczyło „lepszej koncentracji i wyższej jakości snu, a także obniżoną impulsywność.”

Dr Eva Milz, psychiatra i współautor studium, powiedziała, że standardowe leki były „bardziej wymagające” od pacjentów, podczas gdy marihuana przyniosła im „kontrolę, która pomogła im w życiu, miłości i alkoholu, bez poczucia odurzenia.”

Według Baerman, ADHD jest jedną z chorób związanych z proponowanymi warunkami klinicznymi określanymi niedoborem endokannabinoidowym (CECD).

Jeśli osoba, która posiada niedobór zwiększa swoją ilość kannabinoidów, prawdopodobnie spowalnia neuroprzekaźniki i da mózgowi trochę więcej czasu, na skupienie się i skoncentrowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Zastosowanie cannabis przy ADHD”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.