thc-thc.com.pl

Zbyt mocny haj – co robić?

Każdy użytkownik cannabis może ci powiedzieć, że jeśli istnieje jedno uczucie, którym nikt się nie cieszy, jest to moment kiedy zdajesz sobie sprawę: „Mój haj jest za mocny”. Może produkt spożywczy kopnął cię z 3 godzinnym opóźnieniem. Może próbowałeś zaimponować grupie znajomych zaciągając się zbyt wiele razy. Może po prostu po raz pierwszy próbowałeś koncentratów i ich moc cię zaskoczyła. A może jesteś po prostu konsumentem o niskim poziomie tolerancji… Istnieje tysiące sposobów na to, jak może się to wydarzyć, ale kiedy już nastąpi, doświadczenie z pewnością może być bardzo niewygodne i wystarczające, aby przytłoczyć nawet najbardziej doświadczonego miłośnika cannabis.

Nie bój się! Większość z nas doświadczyła nieprzyjemności, które mogą przynieść przytłaczające efekty konopi. Na szczęście istnieją sposoby na „powrót”, gdy czujesz, że twój haj jest zbyt mocny.

1. Nie panikuj.

NIE PANIKUJ. WSZYSTKO JEST OKEJ.

Większość objawów konsumpcji zbyt dużej ilości marihuany poczuć można w ciągu kilku minut do kilku godzin, bez długotrwałych efektów. Daj sobie trochę czasu, a to uczucie w końcu przeminie, zaufaj nam.

2. Poznaj swoje granice, zanim sięgniesz po marihuanę.

Jeśli to możliwe, przygotuj się na sesję cannabis zgodnie z twoim poziomem tolerancji. Spotykaj się z przyjaciółmi, których znasz i z którymi nie odczuwasz presji, aby palić więcej, niż jesteś w stanie znieść.

Rób to powoli, zwłaszcza gdy konsumujesz marihuanę w postaci produktów spożywczych. Zalecamy spróbowanie standardowej dawki 10 mg (lub nawet 5 mg) i odczekanie co najmniej 1h lub 2h, przed zwiększeniem lub zastosowaniem kolejnej dawki.

3. Nawadniaj się.

Woda, woda, woda – nie zapomnij się nawadniać! Niezależnie od tego, czy wolisz wodę czy sok, upewnij się, że masz butelkę napoju pod ręką. Pomoże ci to także zwalczyć suchość w ustach. Pamiętaj, że przez „nawadnianie się” nie mamy na myśli napojów alkoholowych. Zwłaszcza jeśli odczuwasz, że skutki odmiany którą palisz są zbyt agresywne. Alkohol może znacznie zwiększyć stężenie THC we krwi.

4. Czarny pieprz.

Być może to brzmi dziwnie, ale jeśli zaczniesz wpadać w paranoję lub nadmierny lęk, istnieje jeden prosty składnik, który możemy znaleźć w każdym domu: czarny pieprz. Wystarczy powąchać lub żuć kilka kulek czarnego pieprzu, aby doznać niemal natychmiastowej ulgi.

5. Odpocznij.

Znajdź spokojne, ciche miejsce, gdzie możesz odpocząć i pooddychać głęboko. Pamiętaj, że dyskomfort jaki odczuwasz przeminie. Weź ilka głębokich wdechów, wydychaj powietrze powoli. Skup się na oddechu i po prostu odpocznij chwilę. Czasami spanie może okazać się najlepszą alternatywą dla powstrzymania mocnego haju, ale nie zawsze możliwym wydaje się wyłączenie mózgu. Po znalezieniu cichego miejsca, połóż się i odpocznij. Jeśli jednak nie możesz zasnąć, po prostu poczekaj aż poczujesz się lepiej.

6. Idź na spacer.

Jeśli nie możesz wyłączyć myśli, czasami zmiana scenerii i świeże powietrze mogą pomóc, pomagając w pompowaniu krwi. Pamiętaj jednak, aby pozostawać w pobliżu najbliższego otoczenia – nie chcesz się przecież zgubić, zwłaszcza kiedy czujesz się niespokojny.

7. Weź prysznic lub kąpiel w wannie.

Choć nie zawsze jest to możliwe, jeśli jesteś poza domem lub u swojego przyjaciela – jeśli masz taką możliwość na pewno będzie to przyjemna opcja, która pomoże ci się zrelaksować.

8. Spróbuj rozproszyć swoją uwagę.

Wszystkie działania, które wydają się zabawne podczas bycia na haju są również świetnym sposobem na odwrócenie uwahi podczas próby powrotu na ziemię. Niektóre sugestie obejmują:
• obejrzyj śmieszną kreskówkę,
• posłuchaj ulubionej piosenki,
• zagraj w ulubioną grę,
• porozmawiaj ze znajomymi (którzy mają na ciebie dobry wpływ),
• wypełnij kolorowankę dla dorosłych,
• zjedz coś pysznego.

Dodatkowa wskazówka: Zastosuj ekstrakt CBD.

CBD jest doskonałym lekiem przeciwstresowym, a w przypadku wielu osób może być użyte do przeciwdziałania nadmiernemu THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.