sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Pytasz czym jest konopia? Mówiąc najprościej – konopia to super roślina!

konopia-dla-zwyciestwa-plakat

Żywność, odzież, liny, papier, materiały budowlane, ściółka dla zwierząt, tworzywo sztuczne, farby, paliwo – lista zastosowań konopi idzie coraz dalej. Każda część tej cudownej rośliny znajduje zastosowanie.

Konopia, która jest uprawiana w zachodniej Kanadzie służy głównie do wytwarzania żywności. W górnej części rośliny można znaleźć nasiono konopi. Ten niewielki materiał siewny jest niezwykle odżywczym i smacznym produktem, z którego pochodzą łuskane nasiona konopi, proszek białkowy czy olej konopny.

Konopie już od wieków odgrywały zasadniczą rolę w kształtowaniu naszego kontynentu. Osadnicy dostawali darmową ziemię, jeśli chcieli uprawiać konopie. Projekt Deklaracji Niepodległości został napisany na papierze wytworzonym z konopi. Materiał konopny został wykorzystany podczas licznych wysiłków wojennych. Konopne były integralną częścią życia, dopóki nie zostały „czasowo” zakazane z powodu nieporozumień.

Konopia zawiera 0,001% tetrahydrokannabinolu (THC) i nie powoduje efektu psychoaktywnego, a produkty ją zawierające nie spowodują pozytywnego wyniku w teście na obecność narkotyków.

Konopie to zrównoważona uprawa, którą zazwyczaj wysiewa się pod koniec maja lub na początku czerwca. Rośliny konopi rosną blisko siebie i mają duże, szerokie liście. Około 120 dni po zasianiu zaczynają się zbiory konopi.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.