thc-thc.com.pl

Cudowna konopia

medyczna-marihuana-laboratorium-i-naukowcy

Jest odpowiedź na głód na świecie, przeludnienie, globalne ocieplenie, kończące się paliwa kopalne, problem otyłości, słabe zdrowie oraz układ sercowo naczyniowy. Odpowiedzią jest konopia oraz pożywienie konopne.

Zacznijmy od głodu na świecie. 1 na 6 osób na świecie żyje z dnia na dzień, bez dostarczania sobie wystarczającej ilości pożywienia. Potrzebujemy zatem taniego, łatwo dostępnego towaru eksportowego, który zapewni doskonałe źródło białka dla głodujących na świecie. Konopie są rozwiązaniem. Dzięki doskonałej podaży łatwo przyswajalnych białek, i bycia doskonałym naturalnym białkiem zawierającym nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), nasiona konopi znacznie przewyższają wszelkie inne uprawy.

Nasiona konopi mogą rozwiązać problem głodu na świecie, nawet bez eksportowania. Jeżeli świat zachodni przerzuci się na dietę opartą na białku roślinnym, a nie białku zwierzęcym.

Nieważne czy wierzysz w globalne ocieplenie, czy nie, są zmiany zachodzące obecnie na naszej planecie, które wymagają pewnego rodzaju działania, nawet jeśli są one tylko tymczasowym cyklem. Jednym z głównych czynników przyczyniających się do globalnego ocieplenia jest dwutlenek węgla. Sposobem na przeciwdziałanie temu szybko i efektywnie jest konwersja świata na gospodarki oparte na roślinach oraz zwiększenie różnorodności biologicznej roślin. Aby zaopatrzyć na świecie popyt na papier, plastik, olej napędowy i olej opałowy, materiały budowlane, potrzeby białkowe, beton, liny, tkaniny i farby trzeba uprawiać dużo konopi. Poprzez przekształcenie tych branż na oparcie na źródle roślinnym, przekształcilibyśmy świat na taki, który opiera się na wartościach wyznawanych w 19 wieku, ale przy użyciu nowoczesnych technologii. Wyobraź sobie te możliwości!

Ponieważ Europa zyskuje większe zamiłowanie do wysoko wydajnych silników wysokoprężnych musimy też zacząć zmniejszać nasze zapotrzebowanie na paliwa kopalne. Rudolf Diesel, wynalazca silnika Diesla stworzył go specjalnie do pracy na olejach roślinnych. W 1900 WF, uruchomił swój silnik na oleju arachidowym. Dzięki masowej produkcji oleju z nasion konopi, byłoby doskonałym wyborem również zacząć zmniejszać naszą zależność od oleju napędowego z ropy naftowej. Nasi rolnicy mieliby ogromne kontrakty upraw, nasze powietrze byłoby czystsze z dodatkiem biomasy oraz mielibyśmy biopaliwo wykonane z konopi w naszych zbiornikach.

Wiele obecnych diet skupia się na zdrowiu jelit jako jednym z najlepszych sposobów, aby schudnąć. Czy jadłeś kiedykolwiek duże ilości błonnika naraz, w celu oczyszczenia organizmu? Tak naprawdę, wiele ludzi prawie wcale nie spożywa błonnika. Być może dla tego tak wiele z nich nosi dodatkowy ciężar niestrawionego pokarmu w jelitach. Nasiona konopi są doskonałym źródłem zarówno błonnika rozpuszczalnego jak i nierozpuszczalnego. Są one doskonałym sposobem, aby delikatnie oczyścić układ jelitowy i są miłym dodatkiem błonnika w czyjejkolwiek diecie.

Z otaczającym nas toksycznym środowiskiem, naszą słabą odpowiedzią immunologiczną i naszym uzależnieniem do łatwego, śmieciowego jedzenia, musimy znaleźć przekąskę, która nam pomoże. Konopie są doskonałym dodatkiem do każdej diety, radzimy dodawać je do każdego możliwego posiłku, a z pewnością pozwoli Ci to poczuć się lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.