nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Kilka faktów o marihuanie

marihuana-legalna-obrazek-kobieta

Wskaźniki użycia marihuany w Holandii są podobne do tych w Stanach Zjednoczonych, mimo bardzo różnych polityk.

Polityka narkotykowa w Holandii należy do najbardziej niemoralnych w Europie. Od ponad dwudziestu lat, holenderscy obywatele w wieku powyżej osiemnastu lat zostali dopuszczeni do zakupu i użytkowania konopi (marihuana i haszysz) w regulowanych rządowo kawiarniach. Polityka ta doprowadziła do dramatycznej eskalacji marihuany. Dla większości grup wiekowych, częstość stosowania marihuany w Holandii jest podobna do tej w Stanach Zjednoczonych. Jednak dla młodych nastolatków, liczby są niższe w Holandii. Holenderski rząd od czasu do czasu zmienia i usprawnia dotychczasową politykę, ale nadal dąży do całkowitej legalizacji.

Nie wykazano, aby marihuana powodowała długoterminowe upośledzenie poznawcze

Krótkoterminowe skutki marihuany to natychmiastowe, czasowe zmiany w myśleniu, postrzeganiu i przetwarzaniu informacji. Proces poznawczy jest najbardziej afektowany krótkoterminowo. W badaniach laboratoryjnych, badani będący pod wpływem marihuany nie mieli trudności w pamiętaniu rzeczy, których nauczyli się wcześniej. Jednak wykazują oni zmniejszoną zdolność do uczenia się i zapamiętywania nowych informacji. Efekt ten utrzymuje się tylko do czasu trwania działania substancji. Nie ma przekonywujących dowodów, że częste i długotrwałe użytkowanie marihuany trwale upośledza pamięć lub inne funkcje poznawcze.

Nie ma przekonujących dowodów, że marihuana przyczynia się znacząco do wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych

W pewnych dawkach, marihuana wpływa na postrzeganie i psychomotoryczną wydajność, która mogłaby osłabić zdolność prowadzenia pojazdu. Jednak w badaniach dotyczących prowadzenia, marihuana wykazała wywoływać niewielkie lub żadne upośledzenie jeżeli chodzi o obsługę samochodu – konsekwentnie mniej niż w przypadku alkoholu i wielu legalnych leków. W przeciwieństwie do alkoholu, który sprawia, że jazda jest niebezpieczna, marihuana sprawia, że kierowcy jeżdżą bardziej ostrożnie. Badania śmiertelnie rannych kierowców wykazały, że gdy we krwi obecne jest THC, alkohol jest w 90% przypadków także obecny. W przypadkach niektórych osób, marihuana może wpływać na złą jazdę.

Około ¾ miliona ludzi jest aresztowanych z powodu marihuany każdego roku. Głównie za posiadanie.

Policja przeprowadziła 749.825 aresztowań ludzi w 2012 roku. Aresztowania z powodu marihuany obejmują prawie połowę (około 48%) wszystkich zatrzymań narkotykowych w Stanach Zjednoczonych. Około 42% wszystkich zatrzymań narkotykowych obejmują zatrzymania z powodu posiadania marihuany. Spośród wszystkich aresztowań związanych z marihuaną w 2012 roku około 88% (658.231) były tylko za posiadanie. Pozostałe 91.593 aresztowania były przeprowadzone pod zarzutem kategorii sprzedaży/ produkcji, która obejmuje praktycznie wszystkie przestępstwa związane z uprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.