nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Nowa książka kucharska oferuje przepisy na dania z nasionami konopi

food-add-marijuana-hemp-food

W nowej książce „Super Nasiona” autor Kim Lutz bada potencjał gotowania z nasionami konopi (wraz z innymi produktami uznanymi za „super żywność” takimi jak len i quinoa).
Jak obłok tajemnicy otaczającej marihuanę i konopię zaczyna się rozjaśniać, tak amerykańska opinia publiczna staje się coraz bardziej zaangażowana w potencjalnie silne skutki zdrowotny tej super żywności (tzw. „superfood”).

Dzięki zmianom w postawach społecznych w ciągu kilku ostatnich dekad, nie tylko medyczna marihuana zyskała popularność, ale również ludzie zaczęli rozumieć moc konopi.

Jest wiele zastosowań konopi – jako substytut ubrań, sznurów, lin i innych codziennych włókien – o czym wiadomo od dawna. A potencjalne właściwości medyczne CBD, związku chemicznego znajdującego się w konopi, po prostu zaczynają być pojmowane – weźmy za przykład niedawne demonstracje dotyczące umożliwienia stosowania CBD w leczeniu padaczki (w szczególności u dzieci).

Zalety gotowania z użyciem nasion konopi

Ale być może najmniej znaną zaletą konopi wśród społeczeństwa jest pozycja nasion konopi jako tzw. „superfood”.

W nowej książce Super Nasiona: Kompletny przewodnik gotowania z pełnymi mocy nasionami: Chia, Quinoa, Len, Konopie i Amarantus, autor Kim Lutz bada potencjał dodając nasiona konopi (wraz z innymi wymienionymi w tytule) do receptur, aby podnieść ich wartość odżywczą.

Chia, konopie, len, quinoa i amarantus są maleńkimi potęgami, które dostarczają solidną ilość białka, niezbędne kwasy tłuszczowe i świetny smak do każdej porcji pożywienia. Każda z 75 pysznych receptur jest również rekomendowana dla wegan, wegetarian oraz dla stosujących dietę bezglutenową. Wygodne i uniwersalne, nasiona działają cudownie we wszystkim do czego je dodamy, od babeczek i pieczywa po sałatki, zupy i desery. Super Nasiona to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto interesuje się zdrowym i pysznym odżywianiem.

Książka jest wypełniona 75- cioma niekłopotliwymi i uniwersalnymi przepisami, w tym babeczki, pieczywo, sałatki, zupy, desery, a oprócz tego zawiera informacje na temat żywienia i codzienne porad dla uzyskania jak największych wartości odżywczych z nasion.

Nie mieliśmy jeszcze okazji dostać tej książki w swoje ręce, ale z pewnością jest to krok na przód w przemyśle konopnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nowa książka kucharska oferuje przepisy na dania z nasionami konopi”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.