thc-thc.com.pl

Jak długo marihuana pozostaje w twoim organizmie?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań dotyczących marihuany jest to, jak długo pozostaje ona w organizmie. Choć nie ma jednoznacznej odpowiedzi, poniżej kilka wskazówek.

Weź pod uwagę, że przedstawione informacje stanowią jedynie wskazówki, lub wyniki szacunkowe. Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno czy przejdziemy test pozytywnie jest zrobienie go samemu. Możesz sprawdzić to za pomocą kupienia testu na obecność THC w moczu.

Jak długo marihuana pozostaje w organizmie?

Najczęstsze testy narkotykowe to mocz, ślina oraz włosy. Każdy test prezentuje inny czas wykrycia, o czym warto wiedzieć. Badanie za pomocą sprawdzania moczu jest jednak najczęściej wybieraną metodą, ponieważ jest tanie oraz ma dłuższy czas wykrywania narkotyków niż test na ślinę.

Istnieje kilka bardzo ważnych czynników, które mogą mieć wpływ na to, jak długo THC znajdować się będzie w moczu:
• waga,
• tkanka tłuszczowa,
• ilość wykorzystanego narkotyku,
• częstotliwość użycia narkotyku.

Ze względu na to, że powyższe czynniki znacznie różnić się będą w zależności od osoby, nie istnieją żadne ostateczne wytyczne mówiące o tym, jak długo THC utrzymuje się w organizmie.

W przypadku testu moczowego, THC wykaże pozytywny wyniki w ciągu 2-5 godzin od użycia.

To, jak długo zostanie w organizmie zostało oszacowane na podstawie częstotliwości stosowania, jednak nie wzięto pod uwagę masy ciała oraz masy tkanki tłuszczowej:
• jednorazowy użytkownik – 1 – 6 dni,
• średni użytkownik – 7 – 13 dni,
• częsty użytkownik – 15 lub więcej dni,
• regularny, „ciężki” użytkownik – 30 lub więcej dni.

Niektórzy palacze marihuany przechodzą test na obecność marihuany w moczu pozytywnie nawet 45 – 90 dni od ostatniego zastosowania substancji.

W przypadku badania śliny, THC wykaże pozytywny wynik już w ciągu 1 godziny od użycia, ale utrzyma się tylko przez około 12 godzin od ostatniego użycia.

W przypadku badania włosów, THC wykaże pozytywny wynik po około 7 dniach od użycia, jednak utrzymywać będzie się przez około 90 dni. Mimo tego, THC nie zawsze wiąże się z mieszkiem włosowym, co sprawia, że nie jest to dokładna metoda na sprawdzanie obecności THC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.