sklep z nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona thc

Rick Steves wspiera legalizację marihuany

Rick Steves wspiera legalizację marihuany, thc thc.info

Podczas niedawnej trasy po Oregonie, Rick Steves, impresario podróży wokalnie wspierał legalizacje marihuany w stanie poprzez ustawę 91, która dąży do opodatkowania i uregulowania konopi.
Znany z najlepiej sprzedających się przewodników turystycznych i publicznej telewizji, Rick Steves jest jednym z największych nazwisk branży turystycznej. W niektórych kręgach jest on jednak znany ze swego wiernego poparcia legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych, jak i medycznych.

Podczas trasy po dziesięciu miastach stanu Oregon, Steves wokalnie wspierał nadchodzące głosowanie w sprawie legalizacji szerszego użycia konopi. Jeżeli projekt zostanie przyjęty, będzie to równoznaczne z zalegalizowaniem rekreacyjnego użytkowania i sprzedaży marihuany, na znacznie bardziej liberalnych zasadach niż w Waszyngtonie. (Zgodnie z prawem w Oregonie, mieszkańcy będą mogli posiadać to ośmiu uncji; w Waszyngtonie limitem jest tylko jedna).

Steves był właściwie jednym z największych zwolenników legalizacji marihuany w stanie Waszyngton podczas kampanii w 2012 roku, która doszła do skutku. Oprócz bycia współinicjatorem, Steves wspomógł kampanię darowizną w wysokości 350 tysięcy dolarów.

Steves uważa, że swoimi działaniami może ściągnąć więcej głosów konserwatywnych.

„Jedną z rzeczy, których nauczyłem się podróżując przez 30 lat, jest to, że traktowanie marihuany jako zbrodni nie działa,” mówi Steves w oświadczeniu medialnym.
Powiedział również, ze pierwszy raz użył marihuany w latach 1970 w Afganistanie, dziś jednak „jest okazyjnym użytkownikiem”.

Steves, który wydaje się być dobrze zapoznany z historią marihuany, powiedział dziennikarzom „iż jest przekonany, że zakaz marihuany w Stanach Zjednoczonych działa teraz tylko ze szkodą dla ubogich i kolorowych ludzi, i ciągnie zyski z karania ich.”

„To nie tak, że tacy ludzie jak ja – bogaci, biali faceci tego potrzebują,” dodaje. „To ludzie, którzy są wzywani i aresztowani, którzy są biedni.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.