nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Gastrofaza? 5 wskazówek jak jej uniknąć!

Hm, gastrofaza. Kochasz ją lub nienawidzisz. Ale jedno jest pewne: jedzenie podczas upalenia jest niesamowite. Nie tylko pachnie świetnie, ale też tak smakuje. Jednak w przypadku tych, którzy próbują dbać o swoją sylwetkę może to stanowić problem. Więc jak oprzeć się pokusie? Poniżej pięć wskazówek.

1. Bądź zajęty.

Jeśli po prostu siedzisz na kanapie i nic nie robisz, to bardziej prawdopodobne jest to, że będziesz sięgać po przekąski. Ale skupienie się na czymś innym, jak dobra książka czy film, pomoże odwrócić ci uwagę od pizzy, kurczaka i innych smakołyków.

2. Zjedz coś zanim zaczniesz palić.

Jeśli jesteś głodny i zaczniesz palić, twój głód stanie się znacznie bardziej intensywny z pewnością spowoduje przejedzenie się. Mając to na uwadze, upewnij się, że zjesz wcześniej solidny posiłek.

3. Umyj zęby.

Z wielu powodów powinieneś zawsze myć zęby. I uwierz lub nie, ale szczotkowanie zębów może być bardzo satysfakcjonujące, gdy jesteś na haju. Cokolwiek na co masz akurat ochotę, pączek, ciasto czy pizza – mycie zębów pozwoli ci o tym zapomnieć.

4. Wypróbuj innej odmiany.

Odmiany po które sięgasz, mogą powodować nadmierny apetyt. W takim przypadku sięgnij po odmianę, która zawiera wysokie stężenie zarówno CBD jak i THCV. Durban Poison jest doskonałym przykładem, ponieważ wyzwala wysoką produktywność, która pozwala się skoncentrować na rzeczach innych niż tylko jedzenie.

5. Nie trzymaj w domu śmieciowego jedzenia.

Nawet nie licz na to, że powstrzymasz się od zjedzenia ciastek i chipsów podczas gastrofazy. Ale jeśli nie będziesz miał tych rzeczy w domu – to ich nie zjesz. Następnym razem, gdy wybierzesz się do sklepu kup zamiast tego trochę zdrowych przekąsek. Im mniej pokus tym lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Gastrofaza? 5 wskazówek jak jej uniknąć!”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.