thc-thc.com.pl

6 stanów podpisze ustawy dotyczące cannabis w przeciągu kolejnego miesiąca

medyczna-marihuana-legalizacja-zwolennicy-medycznej-marihuany

To był bardzo pracowity i owocny rok dla ruchu reformatorskiego konopi, a ostatnie miesiące są doskonałym przykładem tego postępu.

W dniu 21 marca, gubernator Utah podpisał ustawę propozycji, która legalizuje ekstrakty konopi (oleje oraz nalewki) do celów medycznych. Ustawa ta wchodzi w życie z dniem 1 lipca.

W dniu 31 marca burmistrz Waszyngtonu podpisał prawo, które usuwa kary za posiadanie marihuany (nawet uncji). Nowa ustawa zmniejsza karę aresztu do mandatu o wysokości 25 dolarów.

W dniu 13 kwietnia, gubernator Kentucky podpisał ustawę, która pozwala uniwersytetom publicznym z oddziałami medycyny do produkowania i dystrybuowania ekstraktu konopnego kannabidiolu dla kwalifikujących się pacjentów, którzy otrzymali zalecenie od jednego z lekarzy uniwersyteckich. Ustawa pozwala także na legalne traktowanie olejem z konopi osoby uczestniczące w badaniu FDA.

W dniu 14 kwietnia gubernator Maryland podpisał dwie propozycje legalizacji marihuany, dekryminalizacja posiadania do 10 gramów marihuany, co sprawia, że za pierwszym razem jest to wykroczenie grożące mandatem o wysokości 100 dolarów, za drugim 250 dolarów, a kolejne 500 dolarów, kolejna propozycja legalizuje medyczną marihuanę, w tym w co najmniej 94 licencjonowanych państwowych przychodniach.

W dniu 16 kwietnia Alabama oficjalnie zalegalizowała ekstrakty medycznej marihuany. Nowa ustawa pozwala na przepisywanie, produkcję i dystrybucję ekstraktów z niską zawartością THC dla osób z zaburzeniami. Projekt ustawy finansowany jest z państwowego funduszu edukacyjnego w kwocie 1 milion dolarów.

W dniu 18 kwietnia gubernator Wisconsin podpisał ustawę, która legalizuje posiadanie, wykorzystywanie, produkcję i dystrybucję kannabidiolu, niepsychoaktywnej substancji zawartej w marihuanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.