nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

6 stanów podpisze ustawy dotyczące cannabis w przeciągu kolejnego miesiąca

medyczna-marihuana-legalizacja-zwolennicy-medycznej-marihuany

To był bardzo pracowity i owocny rok dla ruchu reformatorskiego konopi, a ostatnie miesiące są doskonałym przykładem tego postępu.

W dniu 21 marca, gubernator Utah podpisał ustawę propozycji, która legalizuje ekstrakty konopi (oleje oraz nalewki) do celów medycznych. Ustawa ta wchodzi w życie z dniem 1 lipca.

W dniu 31 marca burmistrz Waszyngtonu podpisał prawo, które usuwa kary za posiadanie marihuany (nawet uncji). Nowa ustawa zmniejsza karę aresztu do mandatu o wysokości 25 dolarów.

W dniu 13 kwietnia, gubernator Kentucky podpisał ustawę, która pozwala uniwersytetom publicznym z oddziałami medycyny do produkowania i dystrybuowania ekstraktu konopnego kannabidiolu dla kwalifikujących się pacjentów, którzy otrzymali zalecenie od jednego z lekarzy uniwersyteckich. Ustawa pozwala także na legalne traktowanie olejem z konopi osoby uczestniczące w badaniu FDA.

W dniu 14 kwietnia gubernator Maryland podpisał dwie propozycje legalizacji marihuany, dekryminalizacja posiadania do 10 gramów marihuany, co sprawia, że za pierwszym razem jest to wykroczenie grożące mandatem o wysokości 100 dolarów, za drugim 250 dolarów, a kolejne 500 dolarów, kolejna propozycja legalizuje medyczną marihuanę, w tym w co najmniej 94 licencjonowanych państwowych przychodniach.

W dniu 16 kwietnia Alabama oficjalnie zalegalizowała ekstrakty medycznej marihuany. Nowa ustawa pozwala na przepisywanie, produkcję i dystrybucję ekstraktów z niską zawartością THC dla osób z zaburzeniami. Projekt ustawy finansowany jest z państwowego funduszu edukacyjnego w kwocie 1 milion dolarów.

W dniu 18 kwietnia gubernator Wisconsin podpisał ustawę, która legalizuje posiadanie, wykorzystywanie, produkcję i dystrybucję kannabidiolu, niepsychoaktywnej substancji zawartej w marihuanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.