thc-thc.com.pl

Facebook zmienia zasady

Facebook zmienia zasady odnośnie firm cannabis.

Facebook zmienił swoje zasady, aby umożliwić licencjonowanym firmom cannabis pojawianie się w wynikach wyszukiwania. Czy zakończy to wojnę między mediami społecznościowymi a marihuaną?

Jeśli w tamtym roku próbowałeś połączyć się z przychodnią cannabis lub legalnym sklepem przez Facebook, z pewnością napotkałeś niemałe trudności z ich znalezieniem, dzięki regułom które ówcześnie posiadał Facebook, a które zakazywały pojawiania się w wynikach wyszukiwania punktów aptecznych, sklepów i innych firm zajmujących się cannabis. Jednak jak mówi Forbes, obecnie wszystko się zmienia na tej popularnej platformie.

Kanada zalegalizowała rekreacyjną marihuanę, co samo w sobie zmienia rynek na wiele sposobów, w tym w jaki sposób przemysł działać może w mediach społecznościowych. W noc przed oficjalnym ogłoszeniem legalizacji w Kanadzie, Facebook postanowił zmienić także swoje zasady.

Facebook wykazywać będzie teraz każdego rodzaju firmę związaną z cannabis, o ile zostanie ona najpierw zweryfikowana przez platformę.

Użytkownicy Facebooka będą teraz mogli dostrzec znaczniki obok firm, które są zweryfikowane – które podobne będą do niebieskich znaczników, które umieszczane są u zweryfikowanych użytkownikach Twittera. Jest to olbrzymie zwycięstwo dla całej branży cannabis, ponieważ generalnie rzecz biorąc firmy są już z góry bardzo mocno ograniczone przez sam rząd pod kątem marketingu. Jak jakakolwiek firma może przetrwać, skoro nie może w żaden sposób uświadomić swoim klientom, że istnieje?

Oczywiście niektóre firmy już dawno znalazły obejścia ograniczeń reklamowych. Jedną z takich firm jest sieć medyczna LA Med Men, która opublikowała subtelną, ale odważną kampanię reklamową, odwołując się do wyższej klasy klientów.

Czy zmiana na Facebooku przeniesie się na inne platformy takie jak YouTube i Instagram, które jak do tej pory nie były zbyt przyjaźnie nastawione do cannabis? Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że cała branża się wciąż rozwija!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.