sklep z nasionami marihuany, różne odmiany auto z dużym plonem xxl

Co to jest Cannabis Ruderalis?

Co to jest Cannabis Ruderalis?, thc thc.info

Choć kiedyś uważano, że cannabis ruderalis to przodek innych odmian cannabis, obecnie przyjmuje się, że cannabis ruderalis jest gatunkiem samym w sobie. Ruderalis to dziko rosnący, bardzo odporny na różne warunki gatunek cannabis, który obecnie rośnie dziko w Środkowej Azji i Rosji. Ruderalis to ważny gatunek dla hodowców marihuany, którzy krzyżują ją z innymi gatunkami w celu stworzenia hybryd, które w następstwie tego działania posiadają jej cechy.

Rośliny cannabis ruderalis rosną znacznie mniejsze niż indici i sativy, zazwyczaj od 1 do 2,5 metra wysokości. Spośród trzech głównych gatunków cannabis, rośliny ruderalis posiadają więcej łodyg, a mniej gałęzi bocznych i węższych liści.

Ze względu na małe rozmiary i ograniczone gałęzie, ruderalis daje mniejsze plony w porównaniu do pozostałych gatunków. Mimo iż dla niektórych może to być niekorzystna cecha, mniejszy rozmiar odmiany czyni ją idealnym wyborem dla pacjentów medycznej marihuany, którzy są zainteresowani hodowlą własnych roślin w domu, ale posiadają ograniczoną przestrzeń do uprawy. Ponadto, w przeciwieństwie do innych gatunków, rośliny ruderalis nie mają specjalnych potrzeb oświetleniowych, co oznacza, że dobrze sprawdzą się także w przypadku osób zainteresowanych uprawą outdoor.

Uważa się, że cannabis ruderalis powstało tysiące lat temu na obszarach Azji, Europy Środkowej i Wschodniej, a zwłaszcza w Rosji, gdzie nadal rośnie jako chwast.

Termin „ruderalis” wywodzi się od słowa ruderal, które w świecie roślin odnosi się do gatunku, który jako pierwszy zasiedla ziemię, która została zakłócona przez ludzi. Nawet dziś, dzikie rośliny ruderalis można znaleźć w pobliżu obszarów o dużym natężeniu ruchu (jak na przykład jezdnie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.