thc-thc.com.pl

Kilka powodów, by sokować kannabis

sok-z-marihuany-przepis-na-sok-jak-zrobic-sok-z-marihuany

Jak się okazuje, oprócz owoców i warzyw, konopia także może znaleźć się w sokowirówce lub wyciskarce.

Dla osób niezaznajomionych ze zjawiskiem wyciskania soku, proces podejmowania soku z konopi jest zaskakująco prosty. Wszystko czego potrzebujesz to tak naprawdę blender, sokowirówka lub wyciskarka i surowy materiał.

Ale jakie są zalety sokowania marihuany?

1. Unikniesz haju

Chociaż słaba strona uzyskiwania haju wciąż jest debatowana, faktem jest, że niektórzy ludzie wolą konopie bez jej efektów psychoaktywnych. Tu właśnie przyda się wyciskanie soku.

Ponieważ do konwersji THCA w surowej konopi do THC (jego psychoaktywnej formy) wymagane jest ciepło, wyciskanie soku jest sposobem uzyskania wielu korzyści płynących z konopi bez uczucia haju.

2. Przyjmiesz większą dawkę

Idąc tym samym tropem, nie uzyskanie haju ułatwia podejmowanie wyższych dawek konopi, a zatem więcej jej składników medycznych, znanych jako kannabinoidy.

Jednym z lekarzy, który zaleca wyciskanie soku jest doktor William Courtney, założyciel Międzynarodowej Fundacji Cannabis. Według dr Courtney THC może być stosowany w dawce setek miligramów, gdy jest on w postaci kwasu. Jednakże, po podgrzaniu, tolerowana dawka spada do 10 miligramów na dzień.

Sok kannabis zawiera również CBDA, formę kwasową CBD.

3. Wszechstronność

Sok z konopi można mieszać z różnymi innymi składnikami tworząc zdrowe, wyśmienite napoje idealne o dowolnej porze dnia.

Jest także łatwiejszym picie soku z konopi podczas pracy, w samochodzie, i innych miejscach, gdzie palenie lub waporyzowanie może być niewygodne.

4. Unikniesz palenia

Sokowanie, tak jak i waporyzowanie, pozwala uniknąć negatywnych skutków palenia.

Mimo, że dym z konopi nie jest związany z rakiem płuc, może podrażniać drogi oddechowe i prowadzić do mniejszych problemów oddechowych, takich jak przewlekłe zapalenie oskrzeli. Zatem, wyciskanie soku może pomóc oddychać nieco łatwiej.

5. Zapobieganie chorobom

Choć marihuana jest często postrzegana jako środek do leczenia chorób przewlekłych, zawarcie marihuany w diecie może być świetnym sposobem, aby zachować zdrowie i zapobiegać chorobom.
Wykazano, że kannabinoidy mają właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne i działają neuroprotekcyjnie, dzięki czemu są mocnym suplementem pokarmowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.