thc-thc.com.pl

Pięć zaskakujących statystyk dotyczących przemysłu marihuany w Kolorado

badanie-kannabis-leczy-raka-cannabis-cures-cancer-marihuana-leczy-raka-cbd-thc-leczy

Minęło już sporo czasu od pierwszej legalnej sprzedaży rekreacyjnej marihuany w Kolorado. W tym tygodniu, stanowe regulatory opublikowały pierwsze w historii badania na temat przełomowej branży w Kolorado.

Oto niektóre z najbardziej zaskakujących danych, które znaleziono:

1. Sprzedaż medycznej marihuany jest 4 razy wyższa niż rekreacyjnej marihuany

Pomimo ogromnego zainteresowania rekreacyjną marihuaną, okazuje się, że popyt na medyczną marihuanę jest jeszcze większy. W sumie, rekreacyjna marihuana wygenerowała jedynie 43 miliony dolarów w ciągu 3 pierwszych miesiąców działalności.

Wysokie podatki i brak podaży mógł przyczynić się do lichych liczb. Ale w oparciu o dane Q1, urzędnicy państwowi szacują, że rekreacyjna marihuana stanowić będzie mniej niż 25% całkowitej sprzedaży marihuany w tym roku.

2. Kolorado zużywa mnie marihuany niż Waszyngton

Przemysł rekreacyjnej marihuany w Waszyngtonie obchodził swoje pierwsze sprzedaże w tym tygodniu. I choć przemysł w Kolorado ma sześciomiesięczne fory, większa populacja Waszyngtonu może doprowadzić do większej opłacalności w tym stanie.

3. Największa grupa „użytkowników” prawie nigdy nie używa marihuany

Marihuana może być uzależniająca, to prawda. Jednak badania pokazują, że nałóg staje się problemem tylko dla 9% ludzi, którzy próbują marihuanę. Więc może nie jest to zaskakujące, że wśród ponad 500.000 mieszkańców Kolorado uważanych za „użytkowników marihuany”, prawie jedna spożywa marihuanę mniej niż raz w miesiącu.

4. Jeden na pięciu użytkowników marihuany stosuje ją codziennie

I znowu, istnieje również wiele mieszkańców Kolorado, którzy twierdzą, że palą marihuanę codziennie (lub prawie codziennie). Grupa ta zużywa więcej marihuany na sesje i zdecydowanie największą ilość w skali rocznej.

5. Całkowity przewidywany popyt na marihuanę w 2014 roku wynosił…

121 TON (lub 267.000 funtów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.