nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Pięć zaskakujących statystyk dotyczących przemysłu marihuany w Kolorado

badanie-kannabis-leczy-raka-cannabis-cures-cancer-marihuana-leczy-raka-cbd-thc-leczy

Minęło już sporo czasu od pierwszej legalnej sprzedaży rekreacyjnej marihuany w Kolorado. W tym tygodniu, stanowe regulatory opublikowały pierwsze w historii badania na temat przełomowej branży w Kolorado.

Oto niektóre z najbardziej zaskakujących danych, które znaleziono:

1. Sprzedaż medycznej marihuany jest 4 razy wyższa niż rekreacyjnej marihuany

Pomimo ogromnego zainteresowania rekreacyjną marihuaną, okazuje się, że popyt na medyczną marihuanę jest jeszcze większy. W sumie, rekreacyjna marihuana wygenerowała jedynie 43 miliony dolarów w ciągu 3 pierwszych miesiąców działalności.

Wysokie podatki i brak podaży mógł przyczynić się do lichych liczb. Ale w oparciu o dane Q1, urzędnicy państwowi szacują, że rekreacyjna marihuana stanowić będzie mniej niż 25% całkowitej sprzedaży marihuany w tym roku.

2. Kolorado zużywa mnie marihuany niż Waszyngton

Przemysł rekreacyjnej marihuany w Waszyngtonie obchodził swoje pierwsze sprzedaże w tym tygodniu. I choć przemysł w Kolorado ma sześciomiesięczne fory, większa populacja Waszyngtonu może doprowadzić do większej opłacalności w tym stanie.

3. Największa grupa „użytkowników” prawie nigdy nie używa marihuany

Marihuana może być uzależniająca, to prawda. Jednak badania pokazują, że nałóg staje się problemem tylko dla 9% ludzi, którzy próbują marihuanę. Więc może nie jest to zaskakujące, że wśród ponad 500.000 mieszkańców Kolorado uważanych za „użytkowników marihuany”, prawie jedna spożywa marihuanę mniej niż raz w miesiącu.

4. Jeden na pięciu użytkowników marihuany stosuje ją codziennie

I znowu, istnieje również wiele mieszkańców Kolorado, którzy twierdzą, że palą marihuanę codziennie (lub prawie codziennie). Grupa ta zużywa więcej marihuany na sesje i zdecydowanie największą ilość w skali rocznej.

5. Całkowity przewidywany popyt na marihuanę w 2014 roku wynosił…

121 TON (lub 267.000 funtów).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.