thc-thc.com.pl

Sposoby na zmniejszenie skutków ubocznych

Sposoby na zmniejszenie negatywnych skutków ubocznych stosowania cannabis.

Jeśli masz skłonność do doświadczania negatywnych skutków marihuany, ale nadal chcesz z niej korzystać, istnieją sposoby, które pomogą ci je powstrzymać.

Chociaż nie można całkowicie ich wyeliminować, istnieje wiele sposobów na złagodzenie ich.

• Sprawdzaj dokładnie odmiany z których korzystasz.

Twoje ciało będzie reagować na każdą odmianę inaczej. Odmiany różnią się terpenami, poziomami THC oraz poziomami CBD. Zwróć uwagę na twoje ciało i jego reakcje na różne poziomy THC i CBD.

Z powodu dużej ilości THC w danej odmianie oczekiwać możesz efektów takich jak stany lękowe lub paranoja. Z drugiej strony, CBD, okazuje się zmniejszać odczuwany lęk. Zdając sobie sprawę z takich właściwości możesz wybrać odmianę, której dokładnie potrzebujesz.

Możesz również wybierać lepiej zbilansowane odmiany takie jak na przykład Sour Tsunami, które posiadają równy stosunek THC do CBD – 1:1.

• Zwróć dokładnie uwagę na to, jakie ilości marihuany przyjmujesz.

Najskuteczniejszym sposobem radzenia sobie z negatywnymi skutkami ubocznymi marihuany jest dawkowanie jej w sposób, który uniemożliwi ci osiągnięcie zbyt intensywnego haju.

Najlepszymi sposobami na kontrolę ilości jest wybieranie na przykład wapowania, ponieważ przy takiej metodzie możesz dokładnie określić ile THC potrzebujesz. Pełną kontrolę nad ilością THC zapewniają również produkty spożywcze z marihuaną.

• Rób przerwy od palenia marihuany.

Twoje ciało od czasu do czasu potrzebuje przerwy. Zwykle u zdrowych osób może to oznaczać stosowanie marihuany pół – regularnie, aby uzyskać optymalne doświadczenie.

Rozwiniesz tolerancję w momencie, kiedy twoje ciało zacznie przyzwyczajać się do kannabinoidów.

Ciągle bombardowany kannabinoidami organizm przestaje wytwarzać własne kannabinoidy, co utrudnia marihuanie oddziaływanie z receptorami endokannabinoidowymi.

Zrób sobie przerwę, nawet od jednego do dwóch tygodni, aby dać odpocząć swojemu ciału, a z pewnością doświadczysz samych korzyści takiego działania.

• Ćwicz głębokie oddychanie.

Jeśli zamierzasz regularnie palić marihuanę musisz zdawać sobie sprawę z tego, że może to w jakiś sposób uszkodzić płuca.

Wapowanie oraz korzystanie z produktów spożywczych może pomóc zrównoważyć te efekty, jednak jeśli chcesz trzymać się tradycyjnej metody konsumpcji cannabis, zachęcamy cię do bardzo prostych ćwiczeń.

Spróbuj 15 – 20 minut dziennie wykonywać ćwiczenia oddechowe, a twoje płuca ci za to podziękują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.