nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Szwajcaria dekryminalizuje posiadanie marihuany wśród dorosłych

faza-marihuana-dzialanie-zastosowanie-nasiona-marihuany

Zgodnie z nowymi przepisami, dorosłym posiadającym maksymalnie 10 gramów marihuany nie zostaną przedstawione zarzuty karne w Szwajcarii.

Począwszy od 1 października, posiadanie jest teraz jedynie drobnym wykroczeniem, które karane będzie grzywną w wysokości 100 franków szwajcarskich (około 110 dolarów). Uważa się, że w tym kraju istnieje około 500.000 okazyjnych palaczy konopi, zgodnie z swissinfo.ch.

Krok w stronę dekryminalizacji marihuany przyszedł po długiej debacie w parlamencie szwajcarskim, który zatwierdził go już rok temu.

Politycy wciąż mają podzielone zdania w tej kwestii, a niektórzy mówią, że dekryminalizacja przyszła zbyt szybko, inni znów, że bardziej liberalne podejście byłoby bardziej uzasadnione.

Jednak ustawodawstwo ostatecznie zjednoczyło politykę dotyczącą marihuany w całym kraju, i oczekują, że zaoszczędzą pieniądze dla organów ścigania. Opłaty za posiadanie marihuany są odpowiedzialne za około 30.000 spraw sądowych każdego roku, na mocy starych zasad.

Z drugiej strony, indywidualna uprawa pozostaje zabroniona.

Nowe przepisy wprowadzają również bardziej surowe kary za sprzedaż marihuany nieletnim.

Według raportu UNICEF, szwajcarskie dzieci są drugą najczęstszą grupą użytkowników marihuany na świecie – ponad 24% procent 11, 13 i 15-latków w Szwajcarii zapaliło marihuanę w ubiegłym roku.

Kanada, z liczbą 28%, jest jedynym krajem z większym poziomem palących nieletnich.

Nowe zasady mają również na celu poprawę możliwości leczenia szwajcarskich dzieci z problemami marihuany.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.