thc-thc.com.pl

Jak zdecydować, czy przepisać komuś marihuanę?

Jak zdecydować, czy przepisać komuś marihuanę? – Z perspektywy lekarza.

Zalecenie medycznej marihuany może prawdopodobnie wymagać kilku wizyt twojego pacjenta, aby faktycznie ustalić, czy jest ona dla niego odpowiednia. Przez cały ten proces będziesz miał czas, aby odkryć potrzeby swojego pacjenta i poznać jego przeszłość medyczną.

Zasadniczo, kroki powinny wyglądać tak:

• Omówienie

Ty i twój pacjent omawiacie możliwości leczenia marihuaną. Porozmawiaj o korzyściach i ryzyku stosowania medycznej marihuany, zapisuj aspekty ważne dla twojego pacjenta.

• Sprawdzenie

Sprawdź pacjenta i jego historię medyczną, aby zweryfikować to, czy na pewno kwalifikuje się on do stosowania medycznej marihuany. Prawo różni się w zależności od kraju, w którym jesteś, ale w wielu przypadkach warunki kwalifikujące do stosowania marihuany to te, które są po prostu wyniszczające. Ten krok jest bardzo ważny, ponieważ pozwala uniknąć reperkusji prawnych, ponieważ niestety, ale większość przepisów zabrania lekarzom przepisywania marihuany, gdy nie występuje u pacjenta choroba, która go konkretnie do tego kwalifikuje.

• Refleksja

Rozważ ogólny stan zdrowia fizycznego i psychicznego pacjenta oraz ewentualne skutki uboczne marihuany, których może on doświadczyć. Przejrzyj jego historię medyczna i wypatruj dokładnie jakichkolwiek epizodów nadużywania substancji.

Zastanów się także nad kierunkiem pracy pacjenta oraz innymi czynnikami dotyczącymi stylu życia.

• Leczenie

Jeśli ty i twój pacjent zgadzacie się, że marihuana wydaje się najlepszą opcją terapii, możesz ją śmiało przepisać. Przed wami wypełnienie wymaganych formularzy, w celu dokończenia procesu certyfikacji.

Rozplanuj leczenie i przedyskutuj je ze swoim pacjentem.

• Kontynuacja

Monitoruj objawy i postępy pacjenta oraz planuj wizyty kontrolne, aby upewnić się że marihuana działa tak jak tego oczekiwaliście. Musisz szczegółowo rejestrować wszelkie niepożądane działania i reakcje, a także oceniać działanie substancji na poszczególnych etapach.

W wielu przypadkach na świecie marihuana okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ pomogła ona pacjentom radzić sobie z objawami złożonych zaburzeń, gdy tradycyjne metody leczenia zawiodły. Być może tak również będzie w przypadku twoich pacjentów, trzymamy kciuki za pozytywne efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.