nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Internetowy romans palaczy marihuany

politycy-stojacy-za-marihuany-politycy-glosuja-na-marihuane

Przemysł marihuany w Kolorado to prawdziwa „gorączka złota”.

Todd Mitchem, 44-letni rozwiedziony ojciec powiedział, że kobiety, z którymi próbował się umawiać często oburzają się, gdy mówi im o paleniu marihuany co najmniej trzy razy w tygodniu.

„Przyznanie się do marihuana może zepsuć całą relację,” powiedział Mitchem.

Marihuana jest legalna w Kolorado, ale nie jest powszechnie akceptowana.

„Kiedyś żartowałem sobie z tego mówiąc, że kobiety palące marihuanę nie spadają z nieba. Niestety wciąż istnieje wiele stereotypów związanych z osobami, które stosują marihuanę.”

Mitchem pomógł stworzyć aplikację o nazwie HighThere – swego rodzaju portal na kształt Facebooka – który pomaga połączyć użytkowników konopi. „Staramy się zjednoczyć wszystkich konsumentów w jednym miejscu, gdzie mogą ze sobą porozmawiać, poznać się, wymieniać porady na temat bezpiecznego stosowania konopi lub sposobów wykorzystywania jej do celów medycznych.”

Menadżer, Megan Paige (29l.) powiedziała, że ma pewną trudność w poznawaniu nowych osób.

„Nie lubię wychodzić na miasto, nie jestem „złą dziewczynką” – nie lubię pić,” powiedziała.

Paige używa marihuanę, i HighThere.

Muzyk Sam Tagget (39l.) również korzysta z aplikacji.

„Portal pozwala ludziom dzielić się tym, co robią kiedy palą, jak się zachowują – czy są energiczni, pasywni, czy po prostu leniwi, a może jedzą czy śpią, albo robią cokolwiek innego. Lubię to,” powiedział.

Paige mówi, że używa HighThere w celu znalezienia przyjaciół, ponieważ to, że pali marihuanę bardzo często oburza ludzi.

„Nie każdemu możesz o tym powiedzieć, ponieważ wiele ludzi nie jest w stanie zaakceptować tego faktu, co naprawdę potrafi utrudnić życie,” powiedziała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Internetowy romans palaczy marihuany”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.