thc-thc.com.pl

Celebryci przyłapani na paleniu marihuany

Celebryci przyłapani na nielegalnym paleniu marihuany.

Ze względu na to, że marihuana jest nadal nielegalna w wielu stanach USA, policja czuwa i łapie osoby stosujące substancję mimo zakazu.
Gwiazdy nie są zwolnione z przestrzegania prawa.

1. John Lennon

John Lennon i jego żona, Yoko Ono, zostali aresztowani w 1986 roku w swoim domu w Londynie oraz zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie marihuany.
Piosenkarz próbował usunąć dowody, jednakże psy tropiące narkotyki odkryły haszysz. Słynny piosenkarz przyznał się w końcu do winy i został ukarany grzywną w wysokości 150 funtów.

2. George Harrison

W 1969 roku dom George’a Harrisona został odwiedzony przez policję. Policja posiadała nakaz przeszukania ze względu na podejrzenia większych ilości marihuany.
Podejrzany przyznał się do winy, otrzymał grzywnę w wysokości 250 funtów.

3. Bill Murray

Bill Murray próbował przemycić marihuanę na lotnisku w Chicago w 1970 roku… nie udało mu się jednak. Oprócz grzywny, został on także aresztowany przez policję.

4. David Bowie

Bowie został oskarżony o posiadanie marihuany, ale nie przyznał się do winy. Ciekawie jednak oskarżenia ucichły.

5. Bob Marley

Wiosną 1977 roku, gdy Marley mieszkał w Londynie, został aresztowany przez brytyjską policję i oskarżony o posiadanie marihuany.

6. Paul McCartney

Podczas trasy z zespołem, McCartney został aresztowany na lotnisku Narita, po odkryciu przez funkcjonariuszy celnych marihuany w jego bagażu. Po dziesięciu nocach w więzieniu, McCartney został zwolniony i deportowany, przyznając się do swojego występku.

7. Whitney Houston

W 2000 roku na lotnisku na Hawajach przeszukano torbę Whitney i znaleziono w niej 15,2 gramów marihuany. Houston przyznała się do winy i opłaciła grzywnę.

8. Paris Hilton

Paris została aresztowana w 2010 roku za posiadanie kokainy. Po dwóch latach od tego zdarzenia, aresztowano ją ponownie, gdy podczas Mistrzostw Świata w Południowej Afryce paliła marihuanę.

9. Nicole Richie

W 2006 roku Richie nie przeszła testu antynarkotykowego, któremu została poddana podczas kontroli drogowej. Jednak kobieta przyznała się szybko do stosowania marihuany. Nie stawiała również oporów przed opłaceniem mandatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.