thc-thc.com.pl

Recenzja Odmiany Big Bud

Big Bud jest odmianą, która może być uprawiana indoor. Jest to odmiana, która jest ulubieńcem wielu plantatorów cannabis. Powodem, dla którego ta odmiana jest bardzo popularna wśród hodowców jest fakt, że daje duże plony.

Podobnie jak inne popularne odmiany marihuany, Big Bud jest również zaliczane do rodziny cannabis indica. Odmiana ta wytwarza rzeczywiście więcej pąków, i niewiele liści. Odmiana Big Bud znana jest z łagodnego i słodkiego zapachu. Jego smak odzwierciedla w pełni jego zapach.

Wiele użytkowników lubi odmianę Big Bud, ponieważ jest ona jedną z tych, która oferuje kompleksowe i po prostu najlepsze efekty. Oferuje potężne działanie uspokajające, które sprawia, że każdy użytkownik zakochuje się w niej od razu.

Jedną z najczęściej wymienianych korzyści zdrowotnych tej odmiany jest fakt, że skutecznie leczy ona bezsenność. Cóż, wiemy już, że istnieje wiele odmian marihuany, które mogą być skutecznym narzędziem przeciwko bezsenności, jednak efekt Big Bud jest zupełnie inny – jest on w stanie skłonić cię do spania w ciągu zaledwie kilku minut.

Big Bud jest również doskonałym lekiem na chroniczny ból, bóle głowy oraz migreny. Tego rodzaju choroby są dzisiaj bardzo powszechne, prawda? Ile znasz osób, które cierpią na silne bóle głowy?

No cóż.. ich dyskomfort może minąć w mgnieniu oka za pomocą tej wspaniałej odmiany!

Dodatkowymi, pozytywnymi efektami stosowania Big Bud jest zwiększanie apetytu. Osoby, które szukają skutecznych sposobów na przybranie na wadze oraz ujędrnienie swojego ciała, z pewnością zadowolone będą z efektów Big Bud. Oprócz zwiększania apetytu, odmiana może również leczyć stany lękowe, depresję, zawroty głowy, a nawet stany paranoiczne. Odmiana pomaga również leczyć przypadki suchości w ustach, nadmiernie suchych oczu, a nawet… lenistwa!

Wspaniała odmiana, nieprawdaż?

Nasiona marihuany tej odmiany dostępne są w naszym sklepie THC-THC, w wariancie pełno sezonowym jaki i z autofloweringiem.

Wariant pełno sezonowy:

Wariant z autofloweringiem:

Dostępne są również niezliczone hybrydy z genetyką Big Bud.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.