thc-thc.com.pl

Fakty na temat odmiany Sour Diesel

Sour Diesel to jedna z najlepszych odmian, jakie kiedykolwiek stworzono. Zachwyca ona zarówno swoim zapachem jak i efektami. Sour Diesel lubiana jest przez wielu w świecie cannabis.

1. Początkowo odmiana została wprowadzona na rynek pod nazwą „Diesel” i z zamysłu była produktem luksusowym.

Informacje te pochodzą od anonimowego dilera z NYC, który z pierwszej ręki doświadczył powstania Sour Diesel.
Początkowo sprzedawana za 50 dolarów za gram i zwana Diesel, odmiana była tak pożądana, że rzekomo zasłużyła na dodanie do swojej nazwy „Sour”, ze względu na ilość związków, które zepsuła.

2. W jej linii znaleźć można Chemdawg 91 oraz Grateful Dead.

Jak większość odmian opracowanych w latach 90, Sour Diesel nie posiada dokładnego „aktu urodzenia. Dokumentacja, która istnieje, jest w większości po prostu legendą, ale według historii, w jej linii znaleźć można odmianę Grateful Dead.

Historia mówi także, że Sour Diesel to wynik przypadkowego skrzyżowania Super Skunk, Skunk #1 lub Northern Lights.

3. W NYC „Diesel” oznaczało po prostu dobre zioło.

Według legend, termin „Diesel” w NYC według slangu oznaczał kiedyś po prostu dobrą marihuanę, zanim przypisano go do jakiejkolwiek konkretnej odmiany.

4. Odmiana jest trudna w uprawie.

Uprawa tej odmiany nie jest łatwa. Rośliny Sour Diesel są zazwyczaj dosyć wysokie i wymagają intensywnego światła i absolutnie sterylnego środowiska, ponieważ bardzo łatwo w jej przypadku o pleśń. Wymaga również przycinania, i warto wspomnieć, że cechuje ją niezwykle długi czas kwitnienia.

5. Posiada niesamowitą reputację.

Odmiana Sour Diesel posiada niesamowitą reputację, i nie bez powodu. Dzięki sporej zawartości THC (znacznie przewyższającej inne sativy), odmiana jest bardzo dobrze znana ze swoich energetycznych i euforycznych efektów, a także ze wzmagania kreatywności, co czyni ją doskonałą odmianą do użytku dziennego.

6. Cotton – mouth!

Mimo, że odmiana jest lubiana ze względu na swoje efekty, posiada też kilka efektów niepożądanych, a jednym z nich jest ogromna możliwość, że wysuszy twoje usta całkowicie, zatem pamiętaj, aby pić dużo wody przed i w trakcie palenia.

7. Istnieje także ulepszona wersja Sour Diesel.

Jak Saiyian lub Nintendo, Sour Diesel również posiada swoją ulepszoną wersję. Ulepszona wersja to skrzyżowanie Sour D i Super Siler Haze. Jest to czysta sativa, i podobnie jak oryginał, jej efekty są mocno umysłowe. Jednak ostrzegamy, jest to odmiana przeznaczona zdecydowanie dla zaawansowanych i doświadczonych palaczy.

8. Otrzymała wyróżnienie jako trzecia, najlepsza odmiana, jaka kiedykolwiek powstała.

Odmiana Sour Diesel otrzymała brązowa nagrodę jako najlepsza odmiana jaka kiedykolwiek powstała, wyprzedzona została jedynie przez Original Haze i OG Kush.

Czy którykolwiek z tych faktów był dla ciebie nową informacją na temat Sour Diesel? Koniecznie daj nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.