nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Fakty na temat odmiany Sour Diesel

Sour Diesel to jedna z najlepszych odmian, jakie kiedykolwiek stworzono. Zachwyca ona zarówno swoim zapachem jak i efektami. Sour Diesel lubiana jest przez wielu w świecie cannabis.

1. Początkowo odmiana została wprowadzona na rynek pod nazwą „Diesel” i z zamysłu była produktem luksusowym.

Informacje te pochodzą od anonimowego dilera z NYC, który z pierwszej ręki doświadczył powstania Sour Diesel.
Początkowo sprzedawana za 50 dolarów za gram i zwana Diesel, odmiana była tak pożądana, że rzekomo zasłużyła na dodanie do swojej nazwy „Sour”, ze względu na ilość związków, które zepsuła.

2. W jej linii znaleźć można Chemdawg 91 oraz Grateful Dead.

Jak większość odmian opracowanych w latach 90, Sour Diesel nie posiada dokładnego „aktu urodzenia. Dokumentacja, która istnieje, jest w większości po prostu legendą, ale według historii, w jej linii znaleźć można odmianę Grateful Dead.

Historia mówi także, że Sour Diesel to wynik przypadkowego skrzyżowania Super Skunk, Skunk #1 lub Northern Lights.

3. W NYC „Diesel” oznaczało po prostu dobre zioło.

Według legend, termin „Diesel” w NYC według slangu oznaczał kiedyś po prostu dobrą marihuanę, zanim przypisano go do jakiejkolwiek konkretnej odmiany.

4. Odmiana jest trudna w uprawie.

Uprawa tej odmiany nie jest łatwa. Rośliny Sour Diesel są zazwyczaj dosyć wysokie i wymagają intensywnego światła i absolutnie sterylnego środowiska, ponieważ bardzo łatwo w jej przypadku o pleśń. Wymaga również przycinania, i warto wspomnieć, że cechuje ją niezwykle długi czas kwitnienia.

5. Posiada niesamowitą reputację.

Odmiana Sour Diesel posiada niesamowitą reputację, i nie bez powodu. Dzięki sporej zawartości THC (znacznie przewyższającej inne sativy), odmiana jest bardzo dobrze znana ze swoich energetycznych i euforycznych efektów, a także ze wzmagania kreatywności, co czyni ją doskonałą odmianą do użytku dziennego.

6. Cotton – mouth!

Mimo, że odmiana jest lubiana ze względu na swoje efekty, posiada też kilka efektów niepożądanych, a jednym z nich jest ogromna możliwość, że wysuszy twoje usta całkowicie, zatem pamiętaj, aby pić dużo wody przed i w trakcie palenia.

7. Istnieje także ulepszona wersja Sour Diesel.

Jak Saiyian lub Nintendo, Sour Diesel również posiada swoją ulepszoną wersję. Ulepszona wersja to skrzyżowanie Sour D i Super Siler Haze. Jest to czysta sativa, i podobnie jak oryginał, jej efekty są mocno umysłowe. Jednak ostrzegamy, jest to odmiana przeznaczona zdecydowanie dla zaawansowanych i doświadczonych palaczy.

8. Otrzymała wyróżnienie jako trzecia, najlepsza odmiana, jaka kiedykolwiek powstała.

Odmiana Sour Diesel otrzymała brązowa nagrodę jako najlepsza odmiana jaka kiedykolwiek powstała, wyprzedzona została jedynie przez Original Haze i OG Kush.

Czy którykolwiek z tych faktów był dla ciebie nową informacją na temat Sour Diesel? Koniecznie daj nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep z nasionami konopi, thc

cbd, olej z konopi

sklep z feminizowanymi nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.