sklep z nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona thc, indoor i outdoor, feminizowane, automaty

Wątki o marihuanie na Facebooku

Wątki o marihuanie na Facebooku, thc thc.info

Facebook zadecydował się podjąć nieoczekiwany ruch już na tydzień przed historyczną legalizacją rekreacyjnej marihuany w Kanadzie.

O co chodzi?

Facebook ponownie otworzył się na posty, strony i wydarzenia związane z marihuaną i cannabis.

Nieoczekiwany ruch Facebooka miał miejsce już na tydzień przed historyczną legalizacją rekreacyjnej marihuany w Kanadzie w dniu 17 października 2018 r.

„Podczas wyszukiwania fraz ‚cannabis’ lub ‚marihuana’, strony które zostały zweryfikowane pod względem autentyczności będą teraz uwzględniane w wynikach wyszukiwania,” powiedziała rzeczniczka Facebooka Sarah Pollack.

Ta praktyka, znana jako „shadow banning” sprawia, że niektóre słowa i terminy są niewidoczne dla użytkowników w mediach społecznościowych.

W przypadku Facebooka, zakaz ten kończy blokowanie firm produkujących cannabis, grup zajmujących się edukacją na temat marihuany, a nawet organów regulacyjnych takich jak na przykład Ontario Cannabis Store.

National Cannabis Industry Association oraz inne organizacje pozarządowe, a w tym Marijuana Policy Project (MPP) i National Organization for the Reform of Marijuana Laws (NORML) również doświadczyły blokady w zeszłym roku.

Grupy zwolenników marihuany z zadowoleniem przyjęły zmianę polityki zauważając, że nadszedł czas, aby Facebook dogonił USA oraz resztę świata.

„Zmiana polityki na Facebooku odzwierciedla zmiany w życiu codziennym,” powiedział adwokat Keith Stroup, założyciel NORML.

Stroup nazwał również blokowanie fraz związanych z cannabis na Facebooku idiotycznym.

„Rozumiem, że niektórym z tych firm może być trudno dostosować się do nowej rzeczywistości. Facebook przeżywa to, przez co przechodzą wszystkie instytucje – przejście od momenty, w którym stosowanie marihuany było przestępstwem do legalnego stosowania,” dodaje.

My myślimy, że to świetny ruch, a wy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.