thc-thc.com.pl

Zanim rozpoczniesz uprawę marihuany

Zanim rozpoczniesz uprawę marihuany powinieneś być świadomy kilku rzeczy.

Przede wszystkim – marihuanę możesz uprawiać tylko jeśli mieszkasz w kraju, w którym marihuana jest legalna. Kary za złapanie różnią się w zależności od regionu w którym mieszkasz, ale oczywiście są one poważne – za nielegalną uprawę marihuany grozi nie tylko grzywna, ale także więzienie.

Ale dla tych, którzy mogą uprawiać marihuanę w miejscu, w którym mieszkają, poniżej kilka wskazówek.

• Jak dużo marihuany możesz uprawiać?

Różne kraje mają różne prawo dotyczące uprawy marihuany. Najlepiej sprawdź wszystko, zanim w ogóle przystąpisz do całego procesu.

• Gdzie możesz uprawiać marihuanę?

Masz możliwości uprawy outdoor, czy tylko i wyłącznie indoor, w zakamarkach szafy? Sam najlepiej znasz odpowiedź na to pytanie. Zapoznaj się z różnicami roślin sativa i indica zanim ostatecznie podejmiesz decyzję o tym, gdzie uprawiać będziesz cannabis. Uprawiane rośliny mogą być dość aromatyczne, co może przeszkadzać niektórym osobom. Jeśli nie mieszkasz sam, dobrym pomysłem może okazać się zaoferowanie swoim współlokatorom gotowych zbiorów.

• Czy wiesz jak uprawiać marihuanę?

Uprawa marihuany różni się od uprawy bazylii na kuchennym oknie. Wymaga więcej czasu i troski. Znamy wielu ludzi, którzy przeznaczali na uprawę cannabis niewystarczającą ilość miejsca i niestety nie odnieśli sukcesu.
Zanim zaczniesz uprawę, zainwestuj trochę czasu w edukację samego siebie w tym temacie. Na szczęście, w obecnych czasach internet to niekończące się źródło wiedzy.

• Czy uprawiasz odpowiednią odmianę?

Żadne dwie odmiany nie są do siebie podobne, niektóre odmiany są przeznaczone dla początkujący, a inne dla zaawansowanych. Upewnij się, że skończysz z roślinami dostosowanymi do twoich umiejętności. Na przykład, sativy są na ogół łatwiejsze w uprawie, ale również lepiej rosną outdoor.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.