thc-thc.com.pl

Zdrowszy nawyk

Cztery sposoby na zdrowszy nawyk.

Jeśli chcesz żyć zdrowiej, nie musisz rezygnować ze stosowania marihuany. Istnieją sposoby, aby uczynić twój nawyk zdrowszym.

Więc zdałeś sobie sprawę, że twoje zdrowie jest rzeczywiście ważne i powinieneś zacząć o siebie dbać. Pierwszą rzeczą, którą ktoś może ci doradzić jest zaprzestanie palenia marihuany. Na pewno nie powinieneś słuchać tej osoby. Stosowanie marihuany samo w sobie wcale nie jest złe, są tylko metody stosowania cannabis, które są mniej lub bardziej szkodliwe.
Na szczęście, istnieją sposoby, aby twój nawyk był również zdrowy.

• Przestań palić splify

Wiemy, że jest na to moda. Wiele osób pali tytoń i myśli, że to nic takiego. Prawdopodobnie palenie równowartości dwóch, trzech paczek dziennie nie ma znaczenia gdy masz osiemnaście lat, ale prawdopodobnie zrujnujesz sobie tym zdrowie.
Paląc splify wiele osób uzależnia się od tytoniu, co prowadzi do raka płuc.

Tytoń jest bardzo uzależniający.

Jeśli chcesz nabyć zdrowszy nawyk, powinieneś skupić się na paleniu czystej marihuany!

• Wybieraj metody palenia na mokro

Palenie marihuany na sucho jest super w smaku i daje wiele radości, ale nie jest to tak dobre dla twoich płuc. Jesteśmy pewni, że zauważyłeś, że palenie marihuany przez bongo jest o wiele bardziej delikatne. Celem bongo jest ochłodzenie dymu zanim trafi on do płuc, a także odfiltrowanie całego popiołu i innych rzeczy, które wdychasz bezpośrednio do płuc.

…nie wspominając już o tym, że dzięki bongo dym jest super świeży i gładki!

• Wapuj

Zrezygnowanie z tradycyjnej metody palenie jest prawdopodobnie jednym z najlepszych sposobów na uczynienie twojego nawyku zdrowszym (oczywiście oprócz stosowania koncentratów). Wiele ludzi staje się coraz bardziej świadomym zdrowia, dzięki czemu odchodzą od tradycyjnego palenia.
Wapowanie różni się od palenia tym, że nie podpalasz marihuany butanem i nie wdychasz w konsekwencji tego wszystkiego.

• Zwracaj uwagę na to co palisz

Kiedyś nie było czegoś takiego, jak kontrola jakości marihuany. Brałeś to co dostałeś i często nie miałeś pojęcia, co znajduje się w marihuanie, którą kupiłeś. Na szczęście rynek cannabis w wielu państwach jest bardzo mocno regulowany i poddawany surowym środkom kontroli jakości.

Sprawdzaj różnych hodowców, pytaj ich o odmiany przed zakupami i kupuj świadomie. W końcu nie chcesz palić marihuany, która wyrosła w towarzystwie pestycydów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.