thc-thc.com.pl

Marihuana jest częścią duchowej podróży

W kościele w Alabamie, marihuana jest częścią duchowej i uzdrawiającej podróży.

Birmingham, Alabama – Za witrażowym oknem ustawia się grupa mówców i rozmawia o potencjalnych korzyściach zdrowotnych wynikających z legalizacji roślin, które obecnie są zakazane w Alabamie.

„Palę marihuanę codziennie, ze względu na ból jaki doświadczam,” powiedziała Janice Rushing, prezydent Oklevueha Native American Church of Inner Light w Alabama.
„Gdyby nie marihuana, cały czas musiałabym być na pigułkach przeciwbólowych.”

Jej mąż, Christopher Rushing, dyrektor naczelny Oklevueha Native American Church of Inner Light twierdzi, że on także często stosuje marihuanę.

Rodzina Rushing założyła kościół Oklevueha w 2015 roku i twierdzi, że ma on prawne zezwolenie na palenie marihuany oraz stosowanie halucynogennych substancji, takich jak grzyby i pejotl.

Na styczniowym forum z udziałem około 30 osób zgromadzonych w Unity Church w Birmingham, umożliwiono korzystanie z jego udogodnień oraz omówiono potencjalne korzyści marihuany i innych substancji dla celów leczniczych.

„Miałam straszną wysypkę na całej twarzy” powiedziała Sherrie Saunders, była sanitariuszka USA, która jest teraz członkiem Oklevueha Native American Church w Alabama.

„Zrobiliśmy krem, który całkowicie pomógł pozbyć się problemu” powiedziała pani Rushing.

Ktoś z publiczności napomniał o problemie z sercem i bezdechu sennym. „To może być coś, na co może pomóc marihuana!” odpowiedziała Saunders.

Powiedziała także, że marihuana może złagodzić maniakalne zaburzenia dwubiegunowe i zespół stresu pourazowego.

„Przemysł farmaceutyczny zabrania marihuany tylko dlatego, aby móc sprzedawać nam tabletki.”

Zanim marihuanie została przyklejona łatka nielegalnego narkotyku, rdzenni Amerykanie uznawali ją za naturalne zioło medyczne w przypadku ponad 90 procent chorób.
„Kobieta w Nikaragui pokazała nam, jak leczyć raka za pomocą cannabis,” mówi Saunders.

National Cancer Institute, w swoim przeglądzie dot. marihuany w leczeniu raka, nie domaga się uprawnień medycznych, ale przyznaje, że cannabis było stosowane do celów medycznych przez tysiące lat i że „może leczyć raka a także skutki uboczne obecnie stosownych terapii.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.