thc-thc.com.pl

Kac po marihuanie

Wszyscy wiedzą, że jak przesadzimy z alkoholem, to następny dzień może wyglądać nieciekawie, ale co z kacem po marihuanie? Czy to prawda, że może wystąpić? Dlaczego i kiedy może wystąpić oraz co najważniejsze – jak się go pozbyć?

My osobiście nienawidzimy mieć kaca. Wiemy, nikt nie lubi go mieć! Kiedy po raz pierwszy zaczynaliśmy pić, mogliśmy pić bez ograniczeń i po prostu wstać następnego dnia i iść do pracy. Teraz, po całym wieczorze picia, budzimy się z uczuciem, jakby przejechał nas czołg… brzmi znajomo?
Jedną z przyczyn, dlaczego ludzie palą więcej trawki zamiast pić alkohol jest to, że mogą palić ile tylko chcą i po prostu obudzić się następnego ranka jakby nigdy nic.

Atrakcyjność palenia marihuany polega na tym, że marihuana nie powoduje kaca… czy jednak powoduje?

W społeczności cannabis istnieje wiele dyskusji dotyczących istnienia lub występowania kaca po marihuanie. Wiele osób twierdzi, że kac po cannabis nie jest możliwy. Inni natomiast twierdzą, że jest wręcz przeciwnie… I my należymy do członków tej drugiej grupy.
Parafrazując słowa pewnego naukowca: Kac po marihuanie jest możliwy, ale nie jest on spektakularny.

Oczywiście, kac po marihuanie to nie to samo co kac po alkoholu. Doświadczasz tego stanu w wyniku detoksykacji twojego ciała. Alkohol jest substancją naprawdę toksyczną i szczególnie ciężką dla wątroby, więc organizm musi podjąć odpowiednie kroki, aby się naprawić. Zasadniczo, ten uciążliwy ból głowy następnego dnia to sposób w jaki twój organizm mówi ci, że dziesięć piw to nie był najlepszy sposób na spędzenie piątkowego wieczoru. Cannabis to oczywiście nie jest toksyczna substancja, a już na pewno nie taka jak alkohol, więc czym właściwie jest kac po spożyciu marihuany?

Kac po marihuanie jest po prostu wynikiem nadkonsumpcji. Objawy mogą być naprawdę różne, od braku koncentracji do lekkiego zmęczenia, aż po naprawdę dający się we znaki ból głowy. Kto doświadcza takich stanów?
Zazwyczaj zjawisko to jest bardziej powszechne wśród mniej doświadczonych użytkowników. Im niższa jest twoja tolerancja, tym bardziej prawdopodobne jest, że dostaniesz kaca po marihuanie. Dlatego warto znać swój limit, i odnosi się to każdej substancji – nie tylko marihuany.

Jak uniknąć takiego kaca? To bardzo proste, po prostu unikaj nadmiernego spożywania substancji. Bądź świadomy swojej tolerancji. Podczas przyjmowania produktów spożywczych zawierających marihuanę musisz zwrócić szczególną uwagę na dawki; etykiety zamieszczone na nich istnieją tam przecież z jakiegoś powodu.
Oprócz tego, upewnij się, że w ciągu dnia jesteś odpowiednio nawodniony (pij wodę, unikaj napojów gazowanych i alkoholu).

Jeśli jednak doświadczysz takiego kaca, nie leż cały dzień w łóżku; zajmij się czymś. Siedzenie na tyłku i wpatrywanie się bez sensu w ekran telewizora lub komputera na pewno nie pomoże, natomiast wzięcie prysznica może wiele zmienić. Oczywiście, jest jeszcze kawa! Która z pewnością przywróci cię do normalnego funkcjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.