nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Medyczna marihuana na świecie

• Holandia

Mała liczba państw ustanowiła legalnych dostawców medycznej marihuany. Na przykład, Holandia utrzymuje Dutch Office for Medicinal Cannabis, co pozwala aptekom legalnie sprzedawać recepty. Dwa główne produkty (Bedrocan i Bedrobinol) są dwa razy droższe niż marihuana i haszysz, które są sprzedawane w holenderskich coffee shopach. Droga natura tych dwóch produktów jest wynikiem starannej procedury kontroli jakości, która gwarantuje, że zanieczyszczenie pleśnią, bakteriami, pestycydami i innymi rzeczami nie stanowi problemu. Pomimo faktu, że holenderscy pacjenci mogą otrzymywać recepty dostosowane przez krajowy system opieki zdrowotnej, większość osób wydaje się po prostu uzyskiwać lekarstwo z coffee shopów. Doprowadziło to do zmniejszenia oraz niezadowalającego zapotrzebowania na niderlandzkie konopie medyczne.

• Kanada

W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, najwyższy sąd w Kanadzie uznał, że zakaz medycznej marihuany jest niezgodny z konstytucją, a tym samym nakazał rządowi zapewnić legalny dostęp do medycznej marihuany. W odpowiedzi rząd utworzył skomplikowany i biurokratyczny program rejestracji dla pacjentów prowadzony przez Health Canada. Pacjenci muszą wypełnić szczegółowy wykaz formularzy u lekarza. Jeśli cierpią z powodu choroby, która nie znajduje się na liście uznanych wskazań (MS, choroba rdzenia kręgowego lub jego uraz, rak, AIDS/HIV, ciężkie zapalenie stawów i padaczka) muszą uzyskać pozwolenie od dwóch lekarzy oraz jednocześnie wykazać, że inne, tradycyjne leki nie działały. Pacjenci, którzy są zatwierdzeni, mają możliwość ubiegania się o pozwolenie na uprawę własnej marihuany lub po prostu możliwość zakupienia leku od zatwierdzanego przez rząd kontrahenta (Prairie Plant Systems), który kultywuje ogród w opuszczonej kopalni w Flin Flon, Manitoba.

Kanadyjscy pacjenci często narzekają na złą jakość oraz wysoką cenę rządowej marihuany, uciążliwe oraz trudne przepisy obowiązujące dzięki Health Canada, a także wyraźny brak współpracy ze strony kanadyjskich lekarzy. Z tego powodu wielu Kanadyjczyków po prostu otrzymuje marihuanę od przyjaciół lub z jednego z coraz większej liczby nielegalnych „klubów współczucia”.

• Izrael

Klinika w Tel Awiwie w Izraelu zaczęła dostarczać medyczną marihuanę za zgodą Ministerstwa Zdrowia. Lek jest dostarczany bezpłatnie pacjentom z AIDS, rakiem, lub chorobą Crohna. Marihuana jest produkowana przez klinikę w bezpiecznym ogrodzie indoor. Ma bardzo wysoką jakość i jest prowadzona przez doświadczonego hodowcę medycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Medyczna marihuana na świecie”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.