thc-thc.com.pl

Gwiazda aresztowana za zapach marihuany w samochodzie

Osiemnastoletni aktor Ethan Cutkosky, który gra drugiego najmłodszego z dzieci Gallaghera, Carla, w serialu Shameless Showtime, został zatrzymany na rutynowym postoju w Los Angeles po tym, jak policjanci poczuli mocny zapach marihuany w samochodzie nastolatka.

Cutkosky został zatrzymany w swoim pomarańczowym BMW zaraz po tym, jak patrol policji zauważył, że jedzie on nierówno i skręca dziwnie między pasami. Według strony plotkarskiej, Cutkosky oblał test trzeźwości w terenie, który skłonił policjantów do aresztowania i zatrzymania aktora pod zarzutem jazdy pod wpływem.

W raportach policji wyczytać można, że funkcjonariusze poczuli zapach marihuany wydobywający się z samochodu, a aktor przyznał się policjantom, iż wcześniej ją palił, jednak do tej pory nie jest jasne, co odegrało kluczową rolę – alkohol czy cannabis – ponieważ jak ustalono nastolatek spożywał obydwie substancje.

Policja wciąż czeka na wyniki badania krwi, na które aktor zgodził się w noc aresztowania, a które mają pomóc ustalić, czy Cutkosky przyjmował jakieś dodatkowe substancje.

Mimo tego wszystkiego, gwiazda została zwolniona z więzienia za kaucją 5.000 dolarów, a jego następna rozprawa sądowa ma (lub miała…) odbyć się 29 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.