sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

Gwiazda aresztowana za zapach marihuany w samochodzie

Osiemnastoletni aktor Ethan Cutkosky, który gra drugiego najmłodszego z dzieci Gallaghera, Carla, w serialu Shameless Showtime, został zatrzymany na rutynowym postoju w Los Angeles po tym, jak policjanci poczuli mocny zapach marihuany w samochodzie nastolatka.

Cutkosky został zatrzymany w swoim pomarańczowym BMW zaraz po tym, jak patrol policji zauważył, że jedzie on nierówno i skręca dziwnie między pasami. Według strony plotkarskiej, Cutkosky oblał test trzeźwości w terenie, który skłonił policjantów do aresztowania i zatrzymania aktora pod zarzutem jazdy pod wpływem.

W raportach policji wyczytać można, że funkcjonariusze poczuli zapach marihuany wydobywający się z samochodu, a aktor przyznał się policjantom, iż wcześniej ją palił, jednak do tej pory nie jest jasne, co odegrało kluczową rolę – alkohol czy cannabis – ponieważ jak ustalono nastolatek spożywał obydwie substancje.

Policja wciąż czeka na wyniki badania krwi, na które aktor zgodził się w noc aresztowania, a które mają pomóc ustalić, czy Cutkosky przyjmował jakieś dodatkowe substancje.

Mimo tego wszystkiego, gwiazda została zwolniona z więzienia za kaucją 5.000 dolarów, a jego następna rozprawa sądowa ma (lub miała…) odbyć się 29 listopada.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Gwiazda aresztowana za zapach marihuany w samochodzie”

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.