thc-thc.com.pl

Zastosowania medycznej marihuany

Uprawa medycznej marihuany jest uważana za nielegalną w większości krajów na całym świecie, ale jednak wiele rządów, w tym rząd USA, umożliwiają terapię, w której dostarcza się jedną lub kilka konkretnych dawek syntetycznych kannabinoidów w różnych zaburzeniach. Jednak jest to wykonywane z zachowaniem najwyższej ostrożności.

jedzenie-babeczki-konopia-thc

Ludzie, którzy popierają stosowanie marihuany w celach medycznych opierają się na jej korzystnym wpływie na łagodzenie ostrych przypadków chorobowych, takich jak nudności, pobudzenie apetytu po przejściu chemioterapii i AIDS, obniżanie ciśnienia wewnątrz gałkowego oka u pacjentów z jaskrą, jak również przewlekłe choroby przewodu pokarmowego. Jest ona również bardzo skuteczna jako środek przeciwbólowy.

Medyczna marihuana może być podawana poprzez waporyzowanie (odparowywanie), palenie suszonych pąków, picie lub jedzenie wyciągów oraz zażywanie kapsułek. Syntetyczne kannabinoidy są dostępne jako leki na receptę w niektórych krajach takich jak USA, Kanada, Meksyk i Wielka Brytania.

Posiadanie marihuany do celów rekreacyjnych jest nielegalne w wielu częściach świata. Jednakże, wiele krajów otwiera się obecnie na ideę depenalizacji medycznego użycia marihuany, tak jak w Kanadzie, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Czechach, Hiszpanii, Izraelu, Włoszech, Finlandii i Portugalii. W Stanach Zjednoczonych prawo federalne zakazuje stosowania jakiejkolwiek formy marihuany, jednak istnieją stany, które aprobują stosowanie medycznej marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.