thc-thc.com.pl

Czy można oblać test na narkotyki po zjedzeniu surowej marihuany?

W dzisiejszych czasach ludzie spożywają surową marihuanę, dodając ją do koktajli lub sałatek. Czemu? Jak się okazuje, cannabis posiada wiele olejków eterycznych, terpenów, flawonoidów, kwasów kannabinoidowych i witamin, które mogą przynieść wiele korzyści dietetycznych. W większości przypadków właśnie dlatego ludzie jedzą surową marihuanę. Ale zdarzają się również przypadki, kiedy ktoś zjada ją, ponieważ został złapany przez policję i obawia się kary, mandatu, więzienia.

Więc co należy wiedzieć o jedzeniu marihuany?

Dwa kwasy kannabinoidowe, które najczęściej są badane to THCa i CBDa. Są one aktywowane poprzez proces nagrzewania, specyficznie poprzez palenie, waporyzowanie lub gotowanie cannabis. Jedzenie surowej marihuany pozwala na pominięcie procesu dekarboksylacji lub dekarbonizacji, który aktywuje THC i sprawia, że dana osoba odczuwa haj.

Niektórzy twierdzą, że mocz jest wyznacznikiem jedynie psychoaktywnych metabolitów kannabinoidów, jednakże surowa marihuana nadal zawiera THCa, co oznacza, że substancję nadal można wykryć za pomocą standardowych badań moczu, a także testów krwi i włosów.

Testy moczowe, które stanowią ponad 75% przeprowadzanych testów narkotykowych, wykrywają obecność metabolitu marihuany THC-OOHH w organizmie. Tak więc THCa z surowej marihuany nadal jest metabolizowane w organizmie i może prowadzić do pozytywnych wyników testów na obecność narkotyków.

Co mówią eksperci?

NORML mówi, że badania moczu wykrywają niepsychoaktywne metabolity marihuany przez wiele dni, do tygodnia, po użyciu.

Nie ma wielu badań na temat tego, ile marihuany należy spożywać, w celu przejścia testu narkotykowego. Jedyną dobrą nowiną, jest to, że jeśli spożyjesz marihuanę godzinę, do czterech godzin przed testem, istnieje prawdopodobieństwo, że metabolity nie będą miały wystarczająco dużo czasu na dotarcie do moczu.

Ale jeśli zjadłeś surową marihuanę kilka dni przed testem – szansa, że test przejdziesz pozytywnie jest bardzo duża. Najlepszym rozwiązaniem jest powstrzymanie się od tego, jeśli wiesz, że czeka cię taki test.

Aby przyspieszyć metabolizm, zaleca się picie dużej ilości wody oraz wzmożony wysiłek fizyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.