thc-thc.com.pl

Marihuana

marihuana-szczescie-superszczescie

Obecnie istnieją tysiące różnych rodzajów szczepów marihuany na świecie, począwszy od naturalnych po zamierzone, eksperymentalne, które mają na celu wydobycie różnych smaków lub wyższych dawek THC lub CBD.

Zasadniczo, szczepy marihuany są różnymi rodzajami marihuany uprawianej przez plantatorów , opartymi na trzech głównych rodzajach konopi: cannabis sativa, cannabis indica i cannabis ruderalis.

Z tych trzech podstawowych rodzajów konopi pochodzą dosłownie tysiące rożnych szczepów marihuany. Te szczepy marihuany odnoszą się do rodzaju marihuany opartej na unikalnej podstawie – z jakiej części świata pochodzi, w jakim klimacie jest uprawiana itp.

Jak można się domyślać, najbardziej znane szczepy powstały początkowo jako nieumyślne próby plantatorów. Stąd, niektóre z najbardziej znanych jak „Hindu Kush” czy „Maui Wowie” pojawiły się po prostu ze względu na klimat, w którym są uprawiane, w tym przypadku Indie/ Pakistan i Hawaje.

„Ten wysoki, chudy szczep najbardziej nadaje się do uprawy w ciepłym, tropikalnym klimacie, który odzwierciedla jego ojczyznę.”

Ale dzisiejsza wielka różnorodność rodzajów marihuany – istnieją setki, a nawet tysiące odmian na całym świecie – jest teraz bardziej wynikiem krzyżowania przez plantatorów głównych odmian konopi, a nawet przez poddanie jednego rodzaju konopi (zwykle jest to indica) różnym technikom uprawy – na przykład ilość światła na które poddawana jest roślina, czy rodzaj wykorzystywanej gleby.

Celem tworzenia różnych szczepów marihuany zazwyczaj jest wytworzenie takiego typu, który ma wyraźny smak i / lub zwiększone stężenie THC. To tetrahydrokanabinol, związek chemiczny, który zapewnia psychotropowe właściwości marihuany, jak i również właściwości lecznicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.