thc-thc.com.pl

Bohater cannabis – Kyle Kushman

Kyle Kushman jest na krótkiej liście producentów, których można darzyć dużym szacunkiem, a my uważamy, że jest on naprawdę ekspertem w uprawie marihuany.

Kyle Kushman jest weteranem Organic Cannabis Cultivation od 22 lat. Po przedłożeniu kilku esejów fotograficznych, Kyle został zatrudniony jako dziennikarz w High Times Magazine. Po 5 latach Kyle opuścił Nowy Jork oraz swoją pracę w HT i wrócił do rzeczywistej uprawy. Choć w dalszym ciągu pracował jako freelancer.

Po przeprowadzce do Kalifornii w 2004 roku, po raz kolejny rozpoczął świadomą uprawę aby poszerzyć swoją wiedzę oraz doświadczenie w organicznej uprawie cannabis. Tylko tym razem, po raz pierwszy, to wszystko było legalne.

Kyle rozpoczął Karma Konsulting w 2006 roku. Usługę doradztwa osobistego dla hodowców medycznej marihuany.

W 2009 roku Kyle rozpoczął nauczanie zaawansowanych klas ogrodnictwa na Oaksterdam University w Oakland, Kalifornia. Później, tego samego roku Kyle odkrył Veganics. „Po prostu najczystsza, najbardziej nieskalana forma medycyny,” powiedział Kyle.

Obecnie uczy on Earth Friendly Cannaculture Classes Using Organics and Veganics w dwóch szkołach; Oaksterdam University oraz Peace In Medicine w Sebastopol.

Kyle pracuje nad książką oraz swoim DVD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.