thc-thc.com.pl

Wyspa w Szkocji na sprzedaż

Samowystarczalna wyspa w Szkocji jest przeznaczona na sprzedaż i jest rajem dla każdego hodowcy marihuany.

Na porośniętych wybrzeżach północno – zachodniego wybrzeża Szkocji, na kobaltowym morzu, znajduje się prawdziwy raj dla hodowców marihuany. Tanera Mor, 760 akrów, samowystarczalna wyspa położona w archipelagu Wysp Letnich jest oficjalnie na sprzedaż.

Choć nie jest reklamowana jako taka (marihuana nadal nie jest zgodna z prawem Szkocji), żyzna ziemia wyspy, odosobnienie i samowystarczalność sprawiają, że jest to doskonała lokalizacja dla plantatorów marihuany. Na wyspie znajduje się szkoła, poczta, dziewięć domków i kawiarnia. Innymi słowy, nie kupujesz domu; kupujesz małą, wybraną przez siebie społeczność, którą wybrałeś. (Nie dopuszcza się narcy.)

Izolacja wyspy i jej samowystarczalność sprawiają, że jest ona rajem dla hodowców marihuany.

Jeśli jesteś hodowcą, jednym z największych zasobów zasobów ziemi jest jej samowystarczalny system energetyczny. Dwudziestoczterogodzinna energia elektryczna wytwarzana przez elektrownie wiatrowe i szerokopasmowe zasila wyspę.
Wyspa posiada również system oczyszczania ścieków. Oznacza to, że wszystkie urządzenia oświetleniowe, wentylatory, systemy wodne, mogą być napędzane przez energię wytwarzaną samoczynnie, eliminując potrzebę połączenia z siecią prywatną lub rządową. Dla hodowcy marihuany, na prawnie niemile widzianym terytorium, korzyści płynące z tego faktu są natychmiastowe.

Poza praktycznymi zaletami tej wyspy, należy docenić piękno tego gruntu: zielony krajobraz, spokojne zatoczki oceanu i stare, charakterystyczne domu skąpane w skałach.

Co najważniejsze, urokliwa estetyka wyspy poprawia się wraz z upływem lat. Dzięki obecnym właścicielom wyspy, którzy spędzili 15 lat, sadząc na ziemi około 164.000 nasion, niedługo wzrosną nowe drzewa.

Właściciele sprzedają całą wyspę za średnią cenę podmiejskich domów.
Mimo, że wyspa jest dość droga, można kupić ją za 1.95 mln funtów – właściciele podzielili grunty na trzy osobne partie, które można kupić indywidualnie za 820.000, 700.000 i 430.000 funtów.

Pierwsza część, za 700.000 funtów, posiada pocztę, trzy domy i kawiarnię. Druga, za 430.000 funtów obejmuje dwa domy i najbardziej rozległą plażę na wyspie. Trzecia, za 820.000 funtów, posiada na swoim terenie cztery domy i obejmuje kilka mniejszych wysp.

Po legalizacji marihuany, ta wyspa mogłaby stać się złotą kopalnią dla cannabis.

Marihuana jest jednym z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.