nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Artyści celebrują nowe prawo w Kalifornii zmieniając litery w sławnym znaku „Hollywood”

Informacja, która ostatnio pojawia się często w mediach, oraz jeden z naszych ulubionych noworocznych wybryków – artyści świętując nowe prawo w Kalifornii zmienili litery w sławnym znaku „Hollywood” na „Hollyweed” (weed = trawka, zioło, marihuana).

Musimy przyznać, że jesteśmy oczarowani dobrą grą słów. Z negatywnych skutków takiego działania, pewny jest, że zaostrzą się wymogi bezpieczeństwa wokół znaku – być może pojawią się czujniki ruchu oraz kamery.

Po zbadaniu nieco historii, natrafiliśmy na informację, że nie jest to pierwszy raz, kiedy znak „Hollywood” został zmieniony. A nawet nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawia się napis „Hollyweed”.

Już w 1976 roku, uczeń sztuki Cal State Northridge, Daniel Finegood, zrobił to samo w dzień Nowego Roku. Jego wybryk był częścią pracy dyplomowej, za którą otrzymał ocenę celującą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Artyści celebrują nowe prawo w Kalifornii zmieniając litery w sławnym znaku „Hollywood””

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.