thc-thc.com.pl

Artyści celebrują nowe prawo w Kalifornii zmieniając litery w sławnym znaku „Hollywood”

Informacja, która ostatnio pojawia się często w mediach, oraz jeden z naszych ulubionych noworocznych wybryków – artyści świętując nowe prawo w Kalifornii zmienili litery w sławnym znaku „Hollywood” na „Hollyweed” (weed = trawka, zioło, marihuana).

Musimy przyznać, że jesteśmy oczarowani dobrą grą słów. Z negatywnych skutków takiego działania, pewny jest, że zaostrzą się wymogi bezpieczeństwa wokół znaku – być może pojawią się czujniki ruchu oraz kamery.

Po zbadaniu nieco historii, natrafiliśmy na informację, że nie jest to pierwszy raz, kiedy znak „Hollywood” został zmieniony. A nawet nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawia się napis „Hollyweed”.

Już w 1976 roku, uczeń sztuki Cal State Northridge, Daniel Finegood, zrobił to samo w dzień Nowego Roku. Jego wybryk był częścią pracy dyplomowej, za którą otrzymał ocenę celującą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.