thc-thc.com.pl

Buty do Biegania Wykonane z Konopi

buty-do-biegania-wykonane-z-konopi-technilogia-konopna-konopia-w-odziezy-fivefingers

Konopie wydają się czynić postępy w więcej niż jeden sposób.

Pradawne rośliny przemysłowe przyciągają teraz uwagę najbardziej myślących i rozwojowych producentów odzieży, w tym spółki obuwniczej Vibram FiveFingers.

Choć FiveFingers mogą nie wyglądać na najmodniejszą parę adidasów, to stoi za nimi dizajnerski minimalizm. Generalnie chodzi o to, że bieganie boso jest lepsze dla stawów i mięśni. Wprowadzone przez firmę w 2005 roku, buty szybko przyciągnęły uwagę najpoważniejszych biegaczy.

Więc nic dziwnego, że Vibram FiveFingers jest obecnie jedną z pierwszych firm, która stosuje konopie do wytwarzania najnowszych technologii. Według Outside Online, buty wykonane są z mieszanki poliestru i konopi, które są „oddychające, trwałe i zrównoważone.”

Chociaż marki lifestyle takie jak Vans i Toms już postawiły stopy na arenie konopi, nie ma wątpliwości, że marketing odgrywa istotny czynnik.

Justin Petty opisujący markę jako „aktywny lifestyle specjalizujący się w konopi”, mówi, że decyzja o zastosowaniu włókna konopnego opierała się bardziej na wynikach niż na lifestyle.

„Głównym powodem wyboru pracy na konopi jest to, iż jest ona tak bardzo wszechstronna,” wyjaśnia Petty, który dodaje, że włókno konopne jest zarówno przeciwbakteryjne jak i niewiarygodnie silne.

Plus zrównoważenie środowiskowe upraw. Konopia wymaga znacznie mniej pestycydów i wody niż bawełna, zauważa Petty.

Jedynym problemem jest pozyskiwanie materiału, którego uprawa pozostaje nielegalna w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.