thc-thc.com.pl

Kilka sposobów na zidentyfikowanie osoby palącej marihuanę

Jako rekreacyjny konsument marihuany rozpoczynający nową pracę, za każdym razem mam to jedno pytanie w głowie przez pierwszy tydzień – ilu z moich współpracowników również stosuje marihuanę?

Lista ta może się przydać, gdy zaczynasz nową pracę, przenosisz się do innej okolicy lub po prostu lubisz obserwować ludzi. Istnieje wiele sposobów, aby zidentyfikować osobę palącą; poniżej 10, na które ja zazwyczaj zwracam uwagę.

1. Ubiera się w wiele barwionych ręcznie rzeczy; gra w hacky sack i disc golf.

Żaden z tych elementów nie jest wystarczającym dowodem na to, że dana osoba pali. Ale kiedy spotkasz kogoś, kto robi dwie lub trzy z nich, istnieje duża szansa, że tak jednak jest. Są to trzy z moich ulubionych rzeczy!

2. 80% diety to płatki śniadaniowe i burritos.

Płatki śniadaniowe to podstawa diety każdego klasycznego palacza. Są szybkie, smaczne i zabijają wilczy głód. Ale raz na jakiś czas każdy palacz potrzebuje białka, dlatego też Bóg wymyślił opcję „dostawy do domu”.

3. Zawsze ma ze sobą zapalniczkę, ale nie pali papierosów ani nie używa świec.

Jeżeli dana osoba ma zawsze zapalniczkę w kieszeni albo w samochodzie, a mimo to nie pali papierosów ani nie ma bzika na punkcie świeczek, istnieje duża szansa, że pali marihuanę. Oczywiście może to być przypadek, więc to tylko dodatkowa wskazówka.

4. Myśli, że najlepszą wycieczką na świecie jest wycieczka do Amsterdamu.

Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś, kto chciałby pojechać do Amsterdamu, a kto nie lubi marihuany? Czy jest jakiś inny powód zwiedzenia tego miejsca, niż marihuana? Jeżeli ktoś mówi z ogromnym entuzjazmem o Amsterdamie, to z pewnością palacz marihuany.

5. Wydaje się być zafascynowany liczbą „420”.

Kiedykolwiek zegar wybije po południu 4:20 lub gdziekolwiek pojawi się ta liczba, to naprawdę osoba paląca jest podekscytowana… i ona wie dlaczego…

6. Jest beznadziejny w matematyce, ale zna się na ułamkach 1/8, 1/4, 1/2 jak nikt inny.

Czy znasz taką osobę? Nie potrafi dodać 2+2, albo obliczyć rachunku za obiad, ale jeśli zapytasz ją o ułamki to nagle staje się matematykiem?

7. Posiada sporo pustych buteleczek Visine (krople do oczu).

Kiedy byłem małym dzieckiem, ojciec mojego kolegi posiadał mnóstwo takich buteleczek, pustych, w schowku swojego samochodu. I tak, był jednym z największych palaczy marihuany wszech czasów… to nie był przypadek.

8. Żywica na zapalniczce.

Jeśli zapalniczka posiada jakąś czarną „maź” na przodzie u dołu, właściciel prawdopodobnie jest palaczem marihuany…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.