nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Badanie: Marihuana może pozostawać w układzie nawet przez ponad 2 tygodnie

badanie-medyczna-marihunana-badanie-thc

Mniej więcej połowa użytkowników marihuany nadal wykazywała oznaki obecności THC we krwi i moczu po 16 dniach abstynencji.

Użytkownicy marihuany mają powody do obaw, jeśli chodzi o podejmowanie testów narkotykowych. Marihuana jest znana z pozostawania w systemie znacznie dłużej niż w przypadku innych narkotyków. Co więcej, okno detekcji THC jest często nieprzewidywalne.

Chociaż okazyjni użytkownicy są zwykle w ciągu 3-4 dni czyści, nowe badania sugerują, że regularni użytkownicy mogą nadal skończyć z pozytywnym testem na krew i mocz po ponad 2 tygodniach abstynencji.

W celu przeprowadzenia badania, naukowcy powołali grupę 39 palaczy marihuany, którzy stosowali marihuanę „codziennie lub prawie codziennie” przez okres 6 miesięcy poprzedzających badanie. Grupa została wezwana do przedłożenia badań krwi i moczu w procesie detoksykacji.

Pod koniec badania, ponad połowa przedstawionych próbek krwi i moczu nadal zawierała wystarczającą ilość THC, aby wywołać pozytywny efekt na standardowym ekranie farmaceutycznym.

Po 16 dniach, 16 z 23 próbek moczu nadal zawierała więcej niż 50ng/ml THC-COOH, metabolitu THC, który pojawia się w moczu.
Poziomy THC-COOH pomiędzy pozytywnymi próbkami wahały się od 51 do 141ng/ml.

Gdy naukowcy badali poziom THC we krwi, 11 spośród 20 próbek zawierało wciąż więcej niż 1ng/ml THC.

Ogólnie rzecz biorąc, wyniki wydają się potwierdzać konkluzje wcześniejszych badań, które pokazują, że THC może pozostawać w organizmie przez kilka tygodni – czasem nawet miesięcy – od ostatniego użycia. Badanie potwierdza także, że okres detekcji dla każdej osoby jest często unikatowy.

Objawy abstynencyjne

Powodem, dlaczego marihuana może być wykryta przez tak długi czas od ostatniego użycie jest to, że THC przechowywane jest w tkance tłuszczowej w organizmie. Kiedy zaprzestajesz używania marihuany po okresie intensywnego stosowania, THC jest powoli uwalnianie wraz z upływem czasu.

Co ciekawe, ilość THC pozostawiona w organizmie nie wydaje się korelować z objawami odstawienia narkotyku.

W badaniu naukowcy śledzili nasilenie objawów, które wystąpiły po rzuceniu palenia marihuany. Typowe objawy obejmowały głód nikotynowy, nerwowość, drażliwość, problemy ze snem. Objawy odstawienia głównie szczytowały w dniu 4 i były bardziej nasilone u kobiet niż u mężczyzn.

Nasilenie objawów w ogóle nie było związane z ilością THC pozostałego w danym organizmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.