sklep z nasionami marihuany, konopi indyjskich, nasiona thc, indoor i outdoor, feminizowane, automaty

Białko a konopia

Białko a konopia, thc thc.info

Białko traktowane jest jako „makroelement”, co oznacza, że powinno ono tworzyć dużą część Twojego spożycia składników odżywczych. Jakość białka jakie jesz powinna być zatem pewnego rodzaju priorytetem, zwłaszcza u sportowców, którzy wymagają jeszcze większych ilości białka, aby utrzymać silne i szczupłe ciało.

Nasiona konopi nie tylko zawierają dużo białka (około 33g białka w 100g nasion), ale jako źródło białka są odżywczo lepsze od większości innych, jeśli nie wszystkich, źródeł białka – ze względu na szereg czynników, które omówimy.

Organiczne, niewywołujące reakcji alergicznych, wolne od GMO, lekkostrawne, wolne od dodatków i innych syntetycznych substancji. Nie wielu innym źródłom wysokiej jakości białka można przypisać te wszystkie cechy. Kilka przykładów…

Soja posiada około 13% białka, kiedy jest świeżo zrywana. Ilość białka wzrasta do około 37% po wysuszeniu jej w celu usunięcia wilgoci. Brzmi całkiem nieźle, ale soja:

– Jest w większości genetycznie zmodyfikowana – ponad 80% całej światowej soi jest genetycznie modyfikowana. Dla tych, którzy nie są jeszcze świadomi, żywność GMO jest bardzo szkodliwa dla ludzi.

W każdym razie organiczna czy GMO, soja:
– Jest przyczyną alergii u znacznej liczby osób.
– Jest trudna do strawienia – surowe ziarna soi zawierają toksyczne związki chemiczne, które zaburzają trawienie i są podejrzewane o powodowanie różnych innych problemów metabolicznych.
– Wymaga obróbki chemicznej do przekształcenia jej w wysokiej jakości proszek białkowy, która może prowadzić do szkodliwych zanieczyszczeń w produkcie końcowym.

Białko ryżu w proszku nie powoduje alergii u większości osób, ale nie jest to pełnowartościowa żywność. Ziarna ryżu naturalnie zawierają bardzo małą ilość białka (2%). Ryż to w większości węglowodany (90%), a więc nie muszą oczywiście naturalnie zawierać związków, które pomagają w trawieniu białek.

Aby przekształcić ryż w wysokobiałkowy proszek wymagana jest obróbka chemiczna, która usuwa kilka kwasów trawiennych, które znajdowały się tam na początku. Zachowuj także wysoką zawartość sodu, który powoduje zatrzymanie płynów, a zatem nie jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dążą do mocniejszej, bardziej atletycznej budowy ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.