nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Najmniej ryzykowny narkotyk rekreacyjny

Marihuana jest od dawna postrzegana jako jeden z najbezpieczniejszych narkotyków rekreacyjnych w dzisiejszej kulturze (pomimo, że U.S. Drug Enforcement Agency wciąż nalega na klasyfikowanie jej w szeregu razem z heroiną i LSD).

Teraz jednak, nowe badania potwierdziły pojęcie bezpieczeństwa marihuany, a nawet idąc dalej nazywając ją – jak dotąd – najmniej ryzykownym narkotykiem rekreacyjnym.

„Powinniśmy przestać walczyć z legalizacją marihuany i zamiast tego skupić się na alkoholu i tytoniu” podkreśla Christopher Ingraham w swoim raporcie dla WP.

„W porównaniu z innymi narkotykami – w tym z alkoholem – marihuana może być nawet bezpieczniejsza niż sądzono wcześniej,” pisze Ingraham. „A wygląda na to, że naukowcy systematycznie lekceważą zagrożenia związane z użytkowaniem alkoholu.”

Podstawą badań było „ilościowe ryzyko zgonu związanego z zastosowaniem różnych powszechnie stosowanych substancji” wyjaśnia Ingraham.

„Okazało się, że na poziomie indywidualnego użytku, alkohol był najbardziej śmiertelną substancją, a zaraz po nim heroina i kokaina. A dużo dalej, na samym końcu listy? Marihuana – około 114 razy mniej śmiertelna niż alkohol.”

„Marihuana jest również jedynym przebadanym narkotykiem, który wskazał na niskie ryzyko śmierci użytkowników.”

Wyniki badań wspierają podobne badania, które były przeprowadzone w ciągu ostatniej dekady, składając w zasadzie bardzo podobne wnioski. „Ale biorąc pod uwagę obecne międzynarodowe debaty nad statusem prawnym marihuany i zagrożeń związanych z jej stosowaniem, badanie pojawiło się w odpowiednim momencie,” dodaje Ingraham.

Inne niedawne badanie nad bezpieczeństwem marihuany wykazało, że osoby, które wsiadły za kierownicę po spożyciu marihuany są o wiele bezpieczniejsi niż ci, którzy spożyli alkohol.

Ingraham opisał kilka stanów, takich jak Kolorado, w których wraz z wejściem swobodniejszych przepisów dotyczących marihuany, przyjęto także przepisy określające marihuanę oraz alkohol na tym samym poziomie jako zaburzające możliwość jazdy. Badania pokazują jednak, że jednemu do drugiego jest bardzo daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Najmniej ryzykowny narkotyk rekreacyjny”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.